До уваги мешканців міста.

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акту
Відповідно до вимог Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань оприлюднюється наступний проект рішення Славутської міської ради: «Про затвердження Порядку надання дозволу на реконструкцію, її проведення та використання житлових та нежитлових приміщень власних квартир як нежитлових для інших цілей, що не суперечать чинному законодавству в місті Славута.»
Даний проект – це нормативно-правовий акт місцевого самоврядування, яким встановлюються вимоги і правила проведення робіт з реконструкції жилих і нежилих приміщень у житлових будинках в місті Славута та визначається процедура надання дозволу на виконання таких робіт, а також порядок введення будівництва та прийняття об’єкта реконструкції в експлуатацію.
Основними завданнями Порядку є встановлення:
– чіткої послідовності дій щодо отримання дозволу на виконання робіт з реконструкції;
– переліку документів необхідних для отримання дозволу на виконання робіт з реконструкції;
– переліку підстав для відмови в наданні дозволу на виконання робіт з реконструкції;
– послідовності дій щодо здійснення будівництва(реконструкції) та введення об’єкта реконструкції в експлуатацію.

Проект рішення Славутської міської ради
Про затвердження «Порядку надання дозволу на реконструкцію, її проведення та використання житлових та нежитлових приміщень власних квартир як нежитлових для інших цілей, що не суперечать чинному законодавству в місті Славута.»

З метою забезпечення єдиного підходу до регулювання процесу реконструкції приміщень об’єктів житлово-цивільного призначення або їх окремих частин пов’язаних із зміною техніко-економічних показників, відповідно до ст..152 Житлового кодексу Української РСР, ст.320 Цивільного кодексу України, ст.34, 36, 39 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», ст.4, 9 Закону України «Про архітектурну діяльність», ст.18, 19 Закону України «Про реєстрацію речових прав на нерухоме майно», «Правил користування приміщеннями житлових будинків», затверджених Постановою Кабінету Міністрів України від 8 жовтня 1992 р. № 572, «Порядку державної реєстрації прав на нерухоме майно та їх обтяжень», затверджених Постановою Кабінету Міністрів України від 17 жовтня 2013 р. № 868, керуючись ст.26, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» Славутська міська рада ВИРІШИЛА:
1.Затвердити «Порядок надання дозволу на реконструкцію, її проведення та використання житлових та нежитлових приміщень власних квартир як нежитлових для інших цілей, що не суперечать чинному законодавству в місті Славута.»
2. Контроль за виконанням цього рішення доручити постійній комісії міської ради з питань комунального господарства, управління комунальною власністю та будівництва, енергозбереження (Скомаровський В.В.), а організацію його виконання – заступнику міського голови Солоху Т.І.
Міський голова В.Б.Сидор

Повний текст проекту рішення та аналіз його регуляторного впливу оприлюднено в мережі Інтернет на офіційному сайті Славутської міської ради: slavuta-mvk.gov.ua (розділ «Регуляторна політика – проекти для обговорення»)
Зауваження та пропозиції приймаються у письмовому вигляді від фізичних та юридичних осіб їх об’єднань в місячний термін з дня опублікування повідомлення за адресою: м. Славута, вул. Соборності, 7 каб.№9 (відділ з питань регуляторної політики та підприємства виконавчого комітету міської ради), тел. 2-19-40.

Розміщенно в Без категорії