Новорічний ранок для маленьких славутчан

30 грудня у Палаці культури працівниками міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді було організовано новорічне свято для маленьких славутчан, які опинилися в складних життєвих обставинах, дітей пільгових категорій. Захід відбувся за ініціативи міського голови Василя Сидора та за підтримки меценатів – благодійного фонду “Любов”, директора ПАТ «Славутський солодовий завод» Миколи Дубіни, народного депутата України Романа Мацоли, приватних підприємців міста Славути Дмитра Черняка та Ольги Габузи.
Як завжди на дітей чекала весела програма, сповнена рухливими іграми, конкурсами, танцями та приємними несподіванками. Радо діти розважалися і кружляли у хороводі із Дідом Морозом та Снігуркою.
Завдяки наданій благодійній допомозі діти отримали новорічні подарунки.
Проведення заходів для сімей, що опинилися у скрутних життєвих обставинах, відіграють важливу роль, адже це допомагає дітям відчути радість дитинства та веселощі новорічних свят, а для батьків – не забувати дарувати своїм дітям любов та турботу.
Привітав діток з прийдешніми новорічно-різдвяними святами міський голова Василь Сидор та побажав добра, щастя, миру та здійснення усіх мрій.
Директор центру соціальних служб для
сім'ї, дітей та молоді Олексій Заєць

Розміщенно в Без категорії