Іноземним інвесторам розповіли про індустріальний парк у Славуті

Нещодавно у Хмельницькому відбулися двосторонні зустрічі представників ділових кіл краю з членами Міжнародного Трейд-Клубу в Україні. Вищезазначений клуб існує вже 22 роки, до його складу входять 60 країн, які мають представництва в нашій державі. Метою комунікайного проекту стало подальше залучення іноземних інвестицій в економіку області.
На сьогодні 283 підприємства регіону отримують інвестиційну підтримку 41 країни світу. Відповідно продукція з Хмельниччини експортується у майже сотню держав. Серед найпотужніших закордонних партнерів області такі країни Європи як Нідерланди, Фінляндія, Німеччина.
Цього разу для проведення зацікавленого діалогу на Поділля прибули дипломатичні представники Аргентини, Бельгії, Німеччини, Литви. Загалом для ознайомлення з із потенціалом області приїхали дипломати і бізнесмени з 14 країн світу.
Міський голова м.Славути Василь Сидор презентував індустріальний (промисловий) парк «Славута», як проект для залучення інвестицій для будівництва промислових підприємств. Даний проект викликав найбільше зацікавлення іноземних бізнесменів. Василь Богданович зазначив наступне:
«У нашому місті чимало зусиль спрямовується на розвиток соціально-економічного потенціалу. Ми маємо інвестиційно-привабливі земельні ресурси та сприятливе підприємницьке середовище. Ми ведемо відкриту до інвесторів політику, готові до розширення географії ділових зв’язків, наша співпраця буде успішною та взаємовигідною. Ми раді залучати надійних бізнесменів, надати їм всебічну допомогу на кожному етапі реалізації даного проекту та чекаємо енергійних та ділових партнерів. Практичне впровадження інвестиційного проекту індустріальний (промисловий ) парк «Славута» зміцнить територіальну громаду м.Славути, а як ми знаємо – сильна громада – це сильна держава». Також дипломатам і бізнесменам було роздано буклети, видані українською, польською та англійською мовами для більш детального ознайомлення. 

Розміщенно в Без категорії