Яким хочуть бачити свій мікрорайон жителі «Військового містечка»?

Минулого тижня відбулася зустріч міського голови Василя Сидора, представників виконавчих органів міськради та Славутського ЖКО із головами будинкових комітетів м-ну «Військового містечка». Головна мета зустрічі – почути пропозиції та зауваження громадян до робочого проекту реконструкції «Військове містечко».
Василь Богданович зазначив наступне:
«Перед початком розробки проекту наші спеціалісти пройшлися буквально біля кожного будинку мікрорайону. Отриманий аналіз ліг в основу робочого проекту, який ми сьогодні й представляємо. Ми запросили найактивніших представників житлового сектору – голів будинкових комітетів, які найкраще зможуть висловити думку мешканців багатоповерхівок. Акцентую увагу, що кожний будинок має свою прибудинкову територію, яку мешканці мають змогу використати максимально ефективно».
Головним чином, від громадян надходили пропозиції щодо необхідності будівництва чи проведення капремонту деяких під’їзних шляхів до будинків, встановлення додаткових дитячих майданчиків, облаштування міні-футбольного поля та місць для гри у волейбол. Навіть не проти побачити славутчани на місці вільної території, між СЗОШ№9 та будинком вул. Я.Мудрого, 57, багатоповерховий житловий будинок з магазином на першому поверсі. Буде розглянуто можливість переведення даної земельної ділянки в категорію інвестиційно-привабливих.
Як було повідомлено, особливу увагу буде приділено освітленню. В планах – застосування світлодіодного освітлення, а на будинках – з датчиками руху.
Отож будемо сподіватися, що спільними зусиллями влади і громади будуть створені дійсно комфортні умови проживання для жителів мікрорайону «Військове містечко».

Розміщенно в Без категорії