КОНКУРС Патріотичної пісні

Існує легенда: коли Бог наділяв країни певними дарами, то Україна через свою сором’язливість, підійшла останньою й отримала єдине, що ще залишилося у Всевишнього – пісню.
От і співала віками: в щасливу годину, йдучи на рать, за святковим столом і в роботі… Пісня єднала рід, зв’язувала покоління, давала людині опору в усвідомлені того, якого вона роду. Щоб діти і внуки наші співали, треба їх оточити піснями. Робімо все, щоб рідна мова, рідні пісні прийшли до дітей ще змалечку
Отож, співай моя рідна Україно, моя дорога Славуто.
На щорічний конкурс патріотичної пісні «Україно, любий край», що відбувся тринадцятого листопада у Будинку дитячої творчості, були запрошені учасники всіх загальноосвітніх закладів міста, які мали змогу поринути у чарівний пісенний світ.
Під час заходу ведучі зупинили увагу на тому, що ж таке патріотична пісня? А саме, патріотичні пісні– це напрям української музики. Ці пісні сповнені любові до рідної землі та рідного краю. Основна мета – підняти настрій втомленому від постійного гніту народу та підтримати бойовий дух українського козацького війська. Вони являють історичну цінність. В патріотичних піснях можна почути велику любов українців до власної землі, співчуття та смуток з приводу постійних війн. Козацькі пісні та думи завжди можна вважати патріотичними. Вони щедро поповнили скарбницю народної творчості.
Ми, приділяємо велику увагу підтримці, розвитку та популяризації українського стилю життя, якому, як відомо, притаманний патріотизм.
Учні загальноосвітніх шкіл познайомили присутніх з різнобарв’ям української патріотичної пісні.
Конкурсанти змагалися в трьох вікових категоріях, розпочали виступ вихованці БДТ Зразкового театру естрадної пісні, вони подарували глядачам дванадцять незабутніх номерів. Продовжили виступ молодша категорія. У ній І місце розділили між собою учень НВО №2 Мальчук Орест та учасники гурту «Дзвіночки» ЗОШ №3; ІІ місце – гурт «Козачата», НВК «СЗОШ, ліцей «Успіх»; ІІІ місце – Рендейко Юлія, НВО №1.
У середній категорії місця розділились наступним чином: І – фольклорний гурт «Веретенце», ЗОШ №1; ІІ – дует у складі Нищетюк Лілії та Левіна Миколи, ЗОШ №7; ІІІ місце поділили між собою гурт «Діамант», ЗОШ №3 та Кірциделі Діана, НВК «ЗОШ І- ІІІ ст., гімназія» №5.
У старшій категорії прийняли участь шість учасників, та зайняли відповідні місця. І – Шлапак Анна, НВК «ЗОШ І- ІІІ ст., гімназія» №5; ІІ – Цисарчук Марія, ЗОШ №6; ІІІ – Котик Ліля, НВК «СЗОШ, ліцей «Успіх».
Задворна Л.О., заступник директора БДТ

Розміщенно в Без категорії