До відома!

На сьогоднішній день тарифи на тепло, електроенергію, водопостачання та водовідведення встановлює Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг. Так, нещодавно НКРЕ було встановлено наступні тарифи на тепло: 378,12 грн./Гкал для населення та 1256,26 грн/Гкал для установ та організацій бюджетної сфери, інших споживачів. Газ та електроенергія складають більшу складову тарифу – 92%, а їх вартість росте дедалі більше.
Низкою постанов від 31 жовтня НКРЕКП встановила з 1 листопада нові ціни на природний газ для промислових споживачів, інших суб’єктів господарювання, бюджетних установ. Щодо газу для населення (побутове використання) ціни не змінилися.
З 1 листопада 2014 року будуть діяти такі ціни на природний газ, що використовується для потреб бюджетних установ та промислових організацій:
– відпускна ціна – 6732,48 за 1000 м³ (до 1 листопада для цієї категорії споживачів відпускна ціна природного газу становила – 6455,85 грн за 1000 м³). Отже, вартість зросла на 276, 63 грн.
Згідно Постанови Кабінету Міністрів, усі платежі за тепло проходять через відділення Держказначейства, де проводиться їх розщеплення і кошти за газ (в жовтні місяці це склало 73,4 % від складової тарифу на теплопостачання) напряму йдуть до НАК «Нафтогаз України». При цьому КП «Славутське ЖКО» не отримує кошти, сплачені категоріями споживачів за тепло, а користуються лише тією сумою, що закладається в складовій на експлуатацію, які йдуть на виплату заробітної плати, податки, електроенергію і.т.д.
Наразі не вирішено питання компенсації в різниці тарифів, які виникають через невідповідність цін реальних і закладених в тарифі. На даний час це лягає на плечі комунальних підприємств.
Управління житлово-комунального господарства, енергозбереження та благоустрою

Розміщенно в Без категорії