До відома славутчан!

«Протягом останніх днів до Славутського УВКГ надходять повідомлення про візити незнайомих громадян, що наполегливо пропонують придбати побутові фільтри для очищення води.
Невідомі особи представляються співробітниками управління водопровідно-каналізаційного господарства і розповідають славутчанам про воду ніби-то низької якості, в свою чергу пропонуючи придбати побутові фільтри для її очищення за декілька тисяч гривень.
Якість питної води, яка поставляється споживачам, повністю відповідає нормативним вимогам ДСанПІН 2.2.4 – 171-10 «Гігієнічні вимоги до води питної, призначеної для споживання людиною». Фахівці акредитованої хіміко-бактеріологічної лабораторії Славутського УВКГ контролюють якість води на всіх етапах водопідготовки, від водозабору до споживача. Перед подачею у водопровідну мережу вода проходить дослідження за фізико-хімічними і мікробіологічними показниками на відповідність ДСанПІН.
А так звані «експрес аналізи», які проводяться шахраями, нічим не обґрунтовані, через відсутність висновків МОЗ України. Дослідження проби води – це цілий процес, який не роблять для прикладу і відразу. Для цього існує технологія відбору та виконання вимірювань.
Закликаємо мешканців міста бути пильними і не пускати у свій дім шахраїв! Мета в них одна – продати вам дорогі та непотрібні фільтри!!!».
Управління житлово-комунального господарства, енергозбереження та благоустрою

Розміщенно в Без категорії