Із засідання виконавчого комітету…

18 липня члени виконавчого комітету затвердили понад півсотні рішень. Ми зупинимося на основних питаннях порядку денного.
• Про стан дотримання законності, боротьби із злочинністю, охорони громадського порядку на території міста Славути за перше півріччя 2014 року та хід виконання Комплексної програми профілактики злочинності в місті Славута на 2011-2015роки доповів начальник Славутського РВ УМВС України Степан Кшевжінський.
Як позитив, було відзначено співпрацю райвідділу міліції з громадськими формуваннями. Така співпраця дозволяє попередити та розкрити багато злочинів, хуліганств на території міста, якнайкраще забезпечити охорону громадського порядку на час проведення міський заходів, у вечірній та нічний час. Значний позитивний ефект дало встановлення на території міста системи відеоспостереження, що покращило розкриття вуличної злочинності.
На запитання одного із членів виконавчого комітету виступаючим було повідомлено, що у місті Славуті відсутні випадки сепаратизму та разом з тим у зв’язку із подіями на Сході певне суспільне напруження існує.
• За пропозицією громадськості у місті було затверджено Правила утримання домашніх тварин у м.Славута, затверджених рішенням Славутської міської ради від 31.01.2014р. №16-38/2014, яким в тому числі передбачається реєстрація домашніх тварин. На засіданні міськвиконкому на продовження розпочатої процедури було погоджено для КП «Славутське ЖКО» (який буде виконавцем реєстрації) розмір плати за реєстрацію домашніх тварин у м.Славута у розмірі 19,87 грн. (дане рішення публікуємо окремо).
• Бурхливе обговорення викликав запропонований проект рішення «Про організацію торгівлі на ринку у місті Славуті», яке викликане необхідністю забезпечення належного функціонування ринку в місті Славута, організації на належному рівні оптового та роздрібного продажу на ньому продовольчих і непродовольчих товарів, у тому числі сільськогосподарської продукції, тварин, кормів тощо, надання послуг, додержання ветеринарних, санітарних, протипожежних вимог і правил безпеки праці на ринках, прав споживачів і вимог податкового законодавства.
Було зауважено, що жодна людина, яка здійснювала торгівлю на ринку з прийняттям даного рішення не втратить свого робочого місця. Детальніше із текстом прийнятого рішення Ви можете ознайомитись нижче.
• Цього дня було заслухано інформацію про проведену у першому півріччі роботу із зверненнями громадян у виконавчому комітету міської ради, на комунальних підприємствах «Славутське ЖКО» та «Славутське УВКГ», а також у Центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, міських управліннях праці і соціального захисту та освіти. Загалом роботу в даному плані на вказаних підприємствах та виконавчих органах ради визнано задовільною. За результатами розгляду було дано ряд доручень, основні з яких:
– посилити персональну відповідальність за стан роботи із зверненнями громадян, забезпечення реалізації конституційних прав громадян на письмове звернення та особистий прийом, обов’язкове одержання громадянами обґрунтованої відповіді;
– приділяти особливу увагу вирішенню проблем, з якими звертаються ветерани війни та праці, інваліди, громадяни, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, багатодітні сім’ї, одинокі матері та інші громадяни, які потребують соціального захисту;
– вдосконалювати роботу з організації прийому громадян шляхом впровадження нових форм прийому, проведення прийому за місцем роботи. Проводити прямі телефонні лінії.
• Затверджено робочого проекту щодо капітального ремонту будівлі навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-Ш ступенів – гімназія» №5 по вул. Ярослава Мудрого, 60.
• У блоці бюджетних питань заслухано інформацію міського управління фінансів щодо виконання бюджету м. Славута за перше півріччя 2014р. Надана інформація, прийнята до відома членами міськвиконкому та передана на розгляд сесії міської ради. Також присутнім було повідомлено про виконання заходів щодо організації виконання планових надходжень до бюджету міста Славути у 2014 році та збалансування місцевих бюджетів в процесі їх виконання за перше півріччя 2014 року. Внесено зміни до рішення виконавчого комітету міської ради від 03.04.2014 року №115 «Про заходи щодо забезпечення виконання показників доходної частини, економного та раціонального використання коштів та збалансування бюджету міста Славути у 2014 році».
• Важливе суспільне значення має прийняте рішення щодо впровадження в місті Славуті тимчасового механізму по перевезенню пільгових категорій пасажирів. Резолютивну частину рішення та саме рішення публікуємо в цьому номері газети.
Із усіма рішенням виконкому Ви можете ознайомитись на офіційному веб-сайті міста – https://www.slavuta-mvk.gov.ua/

Прес-служба Славутського МВК

Розміщенно в Без категорії