Рішення виконавчого комітету Славутської міської ради від 18.07.2014р. №238 «Про організацію торгівлі на ринку у місті Славуті»

З метою забезпечення належного функціонування ринку в місті Славута, організації на належному рівні оптового та роздрібного продажу на ньому продовольчих і непродовольчих товарів, у тому числі сільськогосподарської продукції, тварин, кормів тощо, надання послуг, додержання ветеринарних, санітарних, протипожежних вимог і правил безпеки праці на ринках, прав споживачів і вимог податкового законодавства,
розглянувши план – схеми розміщення торговельних місць для здійснення підприємницької діяльності на території ринку, розташованого по вул. Ринкова Площа та Ярослава Мудрого на земельних ділянках, що перебувають в користуванні на умовах оренди, погоджені в установленому порядку з управлінням ветеринарної медицини, органом пожежного нагляду, санепідемстанцією, начальником управління містобудування та архітектури виконавчого комітету Славутської міської ради,
на підставі договору № 4, укладеного 31.01.2007 р. між ТОВ «Торгово-сервісний центр – Універсалсервіс» та ТОВ «Універсалінвестцентр», щодо передачі у строкове платне користування двох упорядкованих площадок на території ринку в м. Славуті, додаткової угоди № 7 від 30.11.2012 р. до зазначеного договору,
керуючись постановою Кабінету Міністрів України від 29.07.2009 р. № 868 «Про деякі питання організації діяльності продовольчих, непродовольчих та змішаних ринків», Наказом Міністерства економіки та з питань європейської інтеграції України, Міністерства внутрішніх справ України, Державної податкової адміністрації України, Державного комітету стандартизації, метрології та сертифікації України 26.02.02 N 57/188/84/105 «Про затвердження Правил торгівлі на ринках», рішенням Славутської міської ради від 25.05.2007 р. № 3-10/2007 «Про встановлення Правил торгівлі на ринках міста Славути», п.п. 8 п. «а» ч. 1 ст. 25, ст. 40 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Славутської міської ради вирішив:

1.Затвердити план – схеми розміщення торговельних місць для здійснення підприємницької діяльності на території ринку міста Славути по вул. Ринкова Площа та Ярослава Мудрого, погоджені у встановленому законодавством порядку згідно додатку.

2. ТОВ «Торгово-сервісний центр – Універсалсервіс» (Нестеренко М.А.) та ТОВ «Універсалінвестцентр» (Юр’єв С.П.):
2.1.Забезпечити розміщення торговельних місць відповідно до погоджених та затверджених схем.
2.2.Запобігати виникненню торгівлі у невстановлених місцях, погіршенню санітарного стану на прилеглих до ринку територіях.
2.3.Упорядкувати робочі місця, розмежувати торгівлю промисловою та продовольчою групою товарів, привести до естетичного, однотипного стану кіоски, лотки, відремонтувати їх покрівлі та ліквідувати додатково встановлені прилавки, дошки з проходів, які заважають покупцям.
2.4.Вживати, із залученням відповідних уповноважених органів державного нагляду (контролю), заходів щодо ліквідації торгівлі на ринках неякісними, фальсифікованими товарами та товарами, що заборонені для торгівлі на ринках.
2.5.При наданні суб’єктам підприємницької діяльності торговельних місць на визначений термін рекомендуємо укласти з ними договори оренди торгових приміщень (площ) відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 29.07.2009 р. N 868 «Деякі питання організації діяльності продовольчих, непродовольчих та змішаних ринків та змішаних ринків» на строк, що не може перевищувати терміну дії договору оренди земельної ділянки, із зазначенням розміру та порядку оплати за оренду приміщення (площі), асортименту (виду) товарів, що реалізуються, розташування торговельного місця, а також інших умов договору щодо яких досягнуто згоди.
2.6.Забезпечити дотримання Правил торгівлі на ринках в місті Славута, ветеринарних, санітарних і протипожежних вимог.
2.7.Організувати демонтаж встановлених недіючих кіосків, вирішити питання щодо надання торговельних місць суб’єктам підприємницької діяльності, які встановленні на проходах, проїздах та створюють незручності.
2.8.Здійснити реконструкцію ринку на якому реалізується сільськогосподарська продукція, передбачивши вжиття заходів щодо благоустрою території ринку в строк до 01.10.2014 р., а в частині встановлення торговельних кіосків, прилавків естетичного вигляду згідно схем розміщення торговельних місць в строк травень – червень 2015 р.
2.9.На територіях ринку встановити систему відеонагляду до 01.09.2014 р.
2.10.Здійснювати прибирання території, прилеглої до ринку, в т.ч. по вул. М.Грушевського в місцях торгівлі сільськогосподарською та іншою продукцією з гужового та автомобільного транспорту.

3. Суб’єктам господарювання, які здійснюють торговельну діяльність на території ринку, здійснювати підприємницьку діяльність відповідно до вимог чинного законодавства.

4. Управлінню праці та соціального захисту населення (Козелець П.М.), управлінню економічного розвитку (Дарчик Г.Д.), фінансового управління (Долішна Ю.М.), відділу з питань регулювання земельних відносин (Рибіцький О.Є.), управлінню містобудування та архітектури капітального будівництва виконавчого комітету (Гедзюк В.В.) здійснювати контроль за дотриманням суб’єктами господарської діяльності вимог чинного законодавства.

5.Управлінню житлово-комунального господарства, енергозбереження та благоустрою (Дербугов Ю.П.) посилити контроль за дотриманням на прилеглій до ринку території Правил благоустрою, санітарного утримання територій, забезпечення чистоти й порядку в м. Славута, затверджених рішенням Славутської міської ради 31.01.2014 р. № 15-38/2014.

6. Рекомендувати Славутському РВ УМВС у Хмельницькій області та Славутській об’єднаній державній податковій інспекції забезпечити дотримання суб’єктами господарської діяльності Правил торгівлі на ринках в місті Славута, затверджених рішенням Славутської міської ради від 25.05.2007 р. № 3-10/2007 та вимог чинного законодавства.

7. Відділу ДАІ по обслуговуванню Славутського району (Стасюк М.А.) забезпечити безпечний та безперешкодний рух людей та транспортних засобів, здійснювати контроль за додержанням вимог щодо паркування транспортних засобів на проїзній частині дороги поблизу ринку.

8. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови Калюжнюк Л.Р.

Міський голова В.Б.Сидор

План-схему розміщення торговельних місць для здійснення підприємницької діяльності на території ринку міста Славути по вул. Ринкова Площа та Ярослава Мудрого розміщено на офіційному веб-сайті міста – http://www.slavuta-mvk.infо.

Розміщенно в Без категорії