Отримали дозвіл на встановлення індивідуального опалення

Відомо, що відключення від мереж централізованого опалення і гарячого водопостачання окремих квартир в багатоквартирних житлових будинках, у відповідності до чинної нормативно-правової бази, заборонено. Натомість можливе відключення тільки усього будинку, за згоди всіх власників квартир у будинку перейти на індивідуальне опалення.
Відповідно до частини 1 і 2 ст. 368 Цивільного кодексу України спільна власність двох або більше осіб без визначення часток кожного з них у праві власності є спільною сумісною власністю. Оскільки системи опалення та гарячого водопостачання будинку є спільною сумісною власністю всіх власників приміщень у багатоквартирному будинку, то власник окремого приміщення не має права самовільно змінювати ці системи та здійснювати відключення від будинкових мереж опалення і гарячого водопостачання. Відповідно до частини 2 ст. 369 Цивільного кодексу України розпорядження майном, що є у спільній сумісній власності, здійснюється за згодою всіх співвласників.
У відповідності до наказу Міністерства будівництва, архітектури та житлово-комунального господарства України, 16 травня відбулося засідання постійно діючої міжвідомчої комісії для розгляду питань щодо відключення споживачів від мереж централізованого опалення (ЦО) і гарячого водоп остачання (ГВП) виконавчого комітету Славутської міської ради.
Під час засідання було розглянуто 5 заяв мешканців багатоповерхових будинків, які залишалися на централізованому опаленні, про отримання дозволу на відключення від мереж ЦО та ГВП та влаштування індивідуальної системи теплопостачання. В результаті чого дозвіл на відключення від мереж ЦО і ГВП та влаштування індивідуальної системи теплопостачання у зв’язку з прийнятим рішенням загальних зборів мешканців будинків про відключення всього будинку отримали жителі квартир багатоповерхових житлових будинків, які знаходяться за адресами: вул. Соборності,35 та вул. Я. Мудрого,56.

Сторінку підготовлено
прес-службою Славутського МВК

Розміщенно в Без категорії