На травневому виконкомі

15 травня відбулося планове засідання виконавчого комітету Славутської міської ради. Ми зупинимося на основних питаннях порядку денного.
• Про підсумки роботи житлово-комунального господарства міста в осінньо-зимовий період 2013-14р.р. звітували начальники КП «Славутське ЖКО», КП «Славутське УВКГ» та управління освіти.
– Скажу, що опалювальний період в місті пройшов доволі вдало. Якщо навіть і надходили скарги від громадян на незадовільне теплопостачання (а їх було зовсім небагато), то наші працівники оперативно реагували та усували пошкодження, – зауважив начальник КП «Славутське ЖКО» Василь Яцюк. – Основні скарги надійшли від деяких мешканців будинку вул. Сокола,9 та Плотиче, 123. По даних будинках температурний режим відповідає нормі, тобто 18 °С, але все рівно маємо невдоволення людей. Будемо далі вести діалог із даними славутчанами, щоб дійти консенсусу. Якщо говорити про використання енергоносіїв, то цього року нам вдалося зекономити. Так, якщо у 2012-13 опалювальний період нами було використано 7 млн. 333 тис. 690 куб.м. газу, електроенергії – 1 млн. 228 тис. кВт та води – 4 тис. 69 куб.м., то за період 2013-14р.р. – газу – 6 млн. 414 тис. куб.м., електроенергії – 1 млн. 213 тис. кВт та води – 2 тис. 703 куб.м.
Щодо планів Славутського ЖКО на наступний осінньо-зимовий період, то було відмічено, що структурними підрозділами підприємства головним чином будуть виконуватися роботи по тих будинках, де мешканці будинків скаржитимуться на незадовільне опалення. Окрім того, буде звернено увагу на ремонт котелень міста, зокрема, промивку котлів, хімводочистку, ревізію насосного парку і звісно ж на заміну теплових мереж. Міський голова Василь Сидор доручив керівнику підприємства додатково встановити по місту 20 лавок, 3 дитячі і 2 спортивні площадки.
Начальник КП «Славутське УВКГ» Леонід Степанюк відмітив, що за звітний осінньо-зимовий період практично не було збоїв у водопостачанні. По водовідведенню залишається головним завданням – санація самопливного колектора на вул. Б. Хмельницького. По даному об’єкту вже є експертна оцінка, залишається відкритим фінансове питання, адже виконання таких робіт дуже дороговартісне. Щодо інших планів робіт, які мають бути виконані у цьому році, то це – заміна водопроводу на вул. Котляревській (роботи вже розпочато) та проведення ремонтних робіт на водопроводі вул. Привокзальна. Міським головою надано доручення до кінця року стовідсотково закрити питання із встановлення засобів обліку води у приватному секторі.
Як було повідомлено начальником управління освіти Наталією Пшетоцькою, в освітніх закладах міста до кожного осінньо-зимового періоду регулярно впроваджуються відповідні заходи, це – заміна віконних блоків, ремонт покрівлі, застосування нових методів опалення приміщень. Міський голова відмітив, що в освіті є системний підхід до питання енергозбереження, а тому маємо хороші результати. В майбутньому на альтернативні методи опалення заплановано перевести ЗОШ№3,5,9 та НВО.
• Громадській організації «Славутське міськрайонне об’єднання «Майдан» надано дозвіл на встановлення об’єкта благоустрою «Пам’ятний знак Героям Майдану» поряд з мостом через р. Утка на вул. Соборності.
• Прийнято рішення про організацію оздоровлення та відпочинку дітей в закладах освіти міста влітку 2014 р. Робота таборів відпочинку з денним перебуванням буде організовано на базі ЗОШ№1, №3, №4, НВК №5, ЗОШ№6, №7, НВК «Успіх», НВО та НВО№2, а також табір праці та відпочинку на базі Будинку дитячої творчості.
Із усіма рішенням виконкому Ви можете ознайомитись на офіційному веб-сайті міста – https://www.slavuta-mvk.gov.ua/

Розміщенно в Без категорії