Місячник з прибирання міста розпочато!

У Славуті стартував місячник з озеленення, благоустрою та санітарної очистки міста, який триватиме до 19 квітня. Міський голова Василь Сидор закликає кожного славутчанина долучитися до весняного прибирання міста:
– Дякуючи сприятливим погодним умовам, ми в цьому році раніше розпочали заходи по благоустрою міста. В першу чергу, я хотів би подякувати усім працівникам комунальних господарств міста, тому що вони досить професійно і якісно виконували свою роботу, стовідсотково надавали та надають послуги з водопостачання та водовідведення, своєчасно прибирають місто. Звичайно, що комунальні підприємства найбільше зараз працюватимуть над озелененням та санітарною очисткою міста. Та без допомоги жителів міста Славути нам не вдасться підготувати наше місто до Великодня. Сподіваємось, що разом із славутчанами ми прибиремо вулиці міста, лісові масиви так, щоб Славута справді по-весняному розквітла. Тому я сьогодні звертаюсь до усіх громадян з проханням активно долучатися до благоустрою території міста. Тому, що це ваше місто, це ваші дерева, ваші квіти, це ваша земля.
До весняного прибирання міста одними з перших долучилися освітні заклади та підприємства міста, працівники виконавчих органів міської ради та небайдужі громадяни. Прибирали минулої п’ятниці міський Парк культури, частину лісового масиву «Військового містечка», прилеглі до закладів території. Міською рятувально-водолазною службою проводилось прибирання міського пляжу.
Як зазначає начальник управління ЖКГ, енергозбереження та благоустрою міськвиконкому Юрій Дербугов, під час місячника з благоустрою міста будуть проведені роботи із санітарної очистки міста, озеленення місць загального користування, ліквідації аварійних зелених насаджень, очистки від сміття берегових зон, впорядкування кладовищ, місць поховань воїнів ВВв, пам’ятних знаків та ін. До даних заходів готові активно долучатися учнівська молодь шкіл міста, а також працівники підприємств, установ, організацій міста.
Приємно, що в перший же день до прибирання міста приєдналися небайдужі громадяни. Славутчанин Сергій, який допомагав прибирати міський Парк культури, говорить:
– Я прийшов на прибирання парку, бо мені хочеться щоб наше місто було чистим. Радий допомогти працівникам ЖКО, які щодня підтримують чистоту у місті. Погодьтеся, що в чистому, благоустроєному місті жити набагато приємніше. Хотілося б, щоб і інші славутчани долучалися до прибирання міста, а не засмічували його вулиці.
Великий об’єм роботи був зроблений колективом управління праці та соціального захисту населення, який прибирав узбіччя дороги до Поля Пам’яті. Начальник відділу пільг управління праці та соціального захисту населення Тетяна Базан розповіла, що вже вкотре, прибираючи м-н «Військове містечко», помітили – найбільше сміття залишають саме на узбіччях:
– Маю наполегливе прохання до людей, які безсовісно засмічують місто – перед тим як викинути сміття подумайте, що може вашим дітям доведеться його потім прибрати. Невже вам подобається бачити навкруги себе купи сміття? Недаремно кажуть, що чисто не там де прибирають, а там, де не смітять. Задумайтесь над цим…
Особливо хоче бачити чистим і охайним своє рідне місто учнівська молодь міста. Ось, що нам розповіли учні 11-А класу ЗОШ№1 Максим Пилипчук та Павло Ковальчук:
– Щороку навесні наша школа, особисто наш клас, проводить озеленення своєї школи та міста. Також ми завжди беремо активну участь у прибиранні вулиць Славути. Нам це подобається, адже дуже хочеться підтримувати чистоту у нашому місті, аби його жителі ним пишалися.
У садочку «Подоляночка» нас зустріли з віниками, відрами, лопатами, граблями, з молотками у руках. Робота кипіла на повну. Дитячі садочки завжди вирізнялися оригінальністю в оформленні території і цей садочок не є виключенням. Завідувач ДНЗ №2 «Подоляночка» Людмила Курільчук поділилася з нами планами на майбутнє:
– На початку весни ми зібралися з батьківським комітетом, з нашими працівниками та склали план робіт, які ми маємо зробити, щоб найкраще представити наш садочок у міському проекті «Чисте місто». Плануємо поповнити подвір’я нашого закладу новими казковими героями, долучити самих дітей до чистоти довкілля, до естетичного виховання, щоб вони зайшовши у дошкільний заклад почувалися як у казці. Хочеться, щоб чистота, порядок і перебування у закладі привчало дітей до чогось гарного, цікавого та нового.
Ми дякуємо усім славутчанам, які вже долучилися до прибирання свого міста. Кожен з нас бажає жити у чистому місті, ходити охайно прибраними вулицями. А тому просимо усіх громадян прибрати свої прибудинкові ділянки та прилеглі території до них, а також долучатися до загальноміського місячника. Нехай цьогорічна весна буде теплою та красивою, а наше місто прибраним та охайним!
За додатковою інформацією щодо проведення місячника з озеленення, благоустрою та
санітарної очистки міста звертайтеся до
управління ЖКГ, енергозбереження та
благоустрою за
тел. – 2-35-02.
Власкор

Розміщенно в Без категорії