Козацька юнь Славути

Минулої неділі ми мали нагоду переконатися чи є наша славутська молодь гідними нащадками славного козацького роду. Приводом до цього стали конкурс пісні і строю серед куренів джур та міські спортивно-патріотичні змагання, які відбулися на базі спорткомплексу НВК «СШ, ліцей «Успіх».
У конкурсі пісні і строю взяли участь козацькі курені з усіх шкіл міста із гучними назвами – «Славутська Січ», «Залізні вовки», «Орли», «Патріоти», «Джура», «Славутські Соколи», «Вільний лев» та «Молода Січ». Приймав рапорти куренів міський голова Славути, наказний отаман Хмельницького округу МГО «Козацтво Запорозьке» Василь Сидор. У девізах куренів відчувалася любов юні до своєї Батьківщини, свого народу – «За волю, за честь України!», «Козацькому роду нема переводу!», «Захищаймо честь свого народу!»… Змагалися юні козаки та козачки в умінні пройти строєм та у виконанні патріотичних пісень. Усі виступи заслуговували на увагу та перемогли звісно найкращі. Голова журі – очільник міста – подякував молодому поколінню за участь у такому патріотичному конкурсі:
– Ви всі гарно представили сьогодні дух українського козацтва. Нині Україна переживає нелегкий час, а тому особливо приємно бачити, що славутська юнь душею зі своєю Батьківщиною, готова захищати її. Ніколи сини славних козацьких пращурів не повинні соромитися того, що вони українці – народ сильний духом та сповнений віри в Бога.
Начальник управління освіти Наталія Пшетоцька оголосила результати конкурсу: 1 місце – НВК «СШ, ліцей «Успіх» №9 , 2-ге – НВК «ЗОШ, гімназія» №5 та 3-тє – ЗОШ№6.
У спортивно-патріотичних змаганнях молодь змагалася в таких видах спорту, як: армреслінг, підтягування на перекладені, жим гирі, перетягування каната, а також свою спритність показали учні у проходженні «мінного поля» по купинах, змаганнях на скакалці, естафеті та ін. Перемогли сильніші, спритніші та відважніші. За результатами змагань перше місце посіла команда НВК «ЗОШ, гімназія» №5, ЗОШ№6, 2-ге – НВК «СШ, ліцей «Успіх» №9 та 3-тє – ЗОШ №1.
Усі учасники отримали задоволення від насиченого конкурсами і забавами дня та висловили готовність і надалі виховувати в собі козацький гарт.

Прес-служба Славутського МВК

Розміщенно в Без категорії