Міська Спартакіада з волейболу серед дівчат

З метою масового залучення до систематичних занять фізичною культурою і спортом учнівської молоді, активізації спортивно-масової роботи в загальноосвітніх навчальних закладах з 18 – 28 лютого в спортивній залі ДЮСШ пройшли змагання з волейболу серед дівчат 1998 р.н. та молодшої вікової групи.
Тренерами – викладачами відділення волейболу Славутської ДЮСШ – здійснювалось суддівство та були створені всі умови для належного проведення змагань.
До ігор залучались всі команди загальноосвітніх навчальних закладів. Перші ігри давалися дівчатам нелегко. Проте від ігри до гри рівень майстерності команд зростав. Кожна команда зігравши в своїй підгрупі відповідно до результатів зустрілися в стикових іграх для визначення остаточного результату змагань. За результатами ігор найкращу підготовку показали учениці ЗОШ № 1, НВК «СЗОШ ліцей «Успіх», ЗОШ № 6 та ЗОШ № 4 та відповідно до протоколу змагань:
І місце – ЗОШ № 1 ( вчителі фізкультури Семенюк О., Романюк Р.)
ІІ місце – НВК «СЗОШ ліцей «Успіх» (вчителі фізкультури Рубін І., Калюжнюк В.)
ІІІ місце – ЗОШ № 6 (вчитель фізкультури Доктор С.)
Переможці та призери змагань були нагороджені грамотами управління освіти виконавчого комітету Славутської міської ради.
Міська Спартакіада школярів триває, так з 17 по 20 березня відбудуться змагання з міні-футболу серед дівчат на базі спорткомплексу «Здоров’я». Початок змагань о 14.30 год. Запрошуємо усіх бажаючих!.
Заступник директора
ДЮСШ, Ірина Яремчук

Розміщенно в Без категорії