«Краще, те, що краще для дитини! »

Коли людина приходить у світ, перед нею стоїть завдання зрозуміти світ і знайти в ньому себе. Дитина – зовсім не просто об’єкт виховання. Вона – неповторна особистість! До кожної потрібен свій підхід, потрібна педагогічна чуттєвість! Можливо, в бажанні користуватися готовим стандартом, криється помилка, окремих, педагогів, батьків? Дитина хоче любові і відчуває її відсутність тонше, ніж око відчуває смітинку.
Виховання дитини – це завжди діалог. Учитель (батьки), який веде бесіду з учнями (дітьми) може навчити їх самих поважати, вислуховувати співрозмовника. Думки спрямовуються до занять в клубі «Я+Мама», проведення яких взяли за свій обов’язок педагоги Центру раннього розвитку дитини «Дивосвіт». Тут започатковано систематичні консультаційні заняття – по різноманітних питаннях природного розвитку дитини, особистісного її становлення.
Тепла родинна атмосфера сприяє тому, що кожен учасник збагачує психолого-педагогічну культуру, зростає як особистість. Значимо і те, що кожен може висловити свою думку, бачення того чи іншого питання, бо відчуває, що його тут зрозуміють. Отримати кваліфіковану консультацію допомагають психолог, логопед, медичний працівник, педагоги, музичні керівники, цікаві творчі особистості.
Саме такий стиль спілкування попереджає небажані непорозуміння, конфлікти, проблеми…. І яке задоволення і натхнення відчуваєш, коли чуєш з вуст мам: «Я розвиваюсь разом зі своєю дитиною…», « Я раніше не знала про можливості своєї дитини…», «Мені цікаво було дізнатися про це….». Чи знаємо ми природу дитини, її внутрішній світ? Чи можемо, не вивчаючи цього, будувати сім`ю, йти до дитини? Думається, це питання нашої великої відповідальності, і нам є над чим замислитись!!
То, можливо, варто покликом душі і серця повернутися до цього питання і навчатися, збагачуватися разом з « Дивосвітом»? А назву клубу « Я+Мама» чи не є необхідність розширити « Я + Моя родина»?
Якщо Вас зацікавила робота клубу «Я+Мама», просимо звертайтеся за адресою вул. Козацька,81 або за тел.: 2-26-64.

Учасники клубу Центру раннього
розвитку дитини «Дивосвіт»

Розміщенно в Без категорії