Туристична першість у Хмельницькому

Традиційно в перший весняний тиждень проводиться обласний відкритий кубок ТРК «Штурм» зі спортивного туризму в закритих приміщеннях. Змагання проходять в спортивно-тренувальному комплексі м. Хмельницький СЗОШ № 29. Під час участі в яких є можливість отримати необхідний досвід, що не замінить навіть найретельніші тренування. Тому ці змагання набувають все більшої популярності серед юних туристів.
Минулого року перемогу здобула команда «Екліпс» з м. Почаїв, якій ми поступились однією хвилиною часу та посіли друге місце. Тому ми прагнули удосконалити свої вміння, щоб вибороти кубок у 2014 році. Для цього наша команда брала участь в гурткових, міських, регіональних змаганнях, проводила щоденні тренування.
Цього року для участі в Кубку прибуло 12 команд з районів та міст Хмельниччини та інших областей України. Змагання проводились серед команд двох вікових груп: старшої та молодшої – на дистанціях «Командна смуга перешкод» та «Індивідуально-командна смуга перешкод».
В перший день змагань на дистанції «Індивідуально-командна смуга перешкод» команда м. Славута посіла І-місце з відривом в 6 хв. часу від команди Почаєва. Вагомий результат в командний залік належить Данішевській Юлії та Прокопчук Галині, які посіли відповідно І і ІІ місце в особистому заліку серед 27 дівчат.
Другий день змагань був вирішальним тому, що учасники мали проходити злагоджено в одній команді різні дистанції змагань. Правильність тактичної підготовки, чіткі дії кожного з учасника команди забезпечили нам І-місце на дистанції «Командна смуга перешкод».
В загальнокомандному протоколі змагань команда ЦТК м. Славута посіла І місце і була нагороджена кубком переможця. Кожен учасник змагань був нагороджений грамотами та медалями, а команда отримала цінний подарунок, сертифікат в розмірі 200грн. на придбання туристичного спорядження.
Команда ЦТК Славути молодшої вікової групи 1999-2001 р.н. зі спортивного туризму в закритих приміщеннях визнана найсильнішою в області.
Переможцями змагань стали Скомороха Юрій, Тарадайнік Влад, Прокопчук Галина – учні 9 класу НВК «ЗОШ гімназія»; Данішевська Юлія – учениця 9 класу ЗОШ № 6. Подяку за вагомий особистий внесок у розвиток дитячого – спортивного туризму та багаторічну результативну роботу з юними спортсменами отримав тренер команди Лук’янчук О.В.
Суддя змагань Чаюн Кирило

Міський голова Василь Сидор висловлює щирі слова вдячності юним спортсменам за гідну перемогу та бажає подальших успіхів на спортивній арені.