Під головуванням міського очільника Василя Сидора відбулося позачергове засідання виконавчого комітету міськради

Його проведення було викликане складною суспільно-політичною ситуацією в державі та пройшло за участі керівників силових структур міста та району. Відповідно до плану роботи виконавчого комітету заслухано питання про заходи щодо забезпечення підготовки та проведення мобілізації міським військовим комісаріатом в особливий період. Щодо ситуації, яка склалася на території держави, м.Славути та Славутського району інформував Славутський міський військовий комісар Ігор Євтушок:
– 1 березня о 17.30 від обласного військового комісара надійшов сигнал про проведення військового комісаріату у бойову готовність.
На сьогоднішній день військовий комісаріат відмобілізований до штату воєнного часу, призвані військовозобов’язані для повного укомплектування військового комісаріату. В обласний військовий комісаріат ми подали списки добровольців, які записалися.
Верховна Рада прийняла рішення привести Збройні сили України у повну бойову готовність. У Збройних силах України на сьогоднішній день проводяться мобілізаційні навчання «Весняна злива 2014». В нас у військкоматі військовозобов’язані, які надійшли на доукомплектування військового комісаріату до штату воєнного часу, проходять навчально-перевірочні збори, які триватимуть 10 діб. Це звичне явище. Такі навчання проходять щорічно (1-2 рази на рік). Єдина відмінність у тому, що сьогодні ці навчання позапланові. Повна мобілізація у державі не оголошена. На сьогоднішній день навіть не оголошений надзвичайний стан. Введенню правового режиму воєнного стану на території України повинно передувати введення надзвичайного стану. Військова рада приймає рішення по введенню правового режиму воєнного часу. На підставі рішення військової ради видається Указ Президента України. На сьогоднішній день такі заходи не проведені, тобто, військового положення у нас немає. Промисловість та економіка України не переведена на функціонування в умовах особливого періоду і працює в умовах мирного часу.
Росія ввела свої війська на територію АР Крим. Це відбулося під виглядом навчань. Термін навчань російських військ припиняється сьогодні, 03 березня.
Інформація заступника начальника Славутського РВ УМВС Олександра Стрєлкова:
– Ситуація в місті стабільна. Будь-яких порушень громадського порядку чи надзвичайних пригод за цей час не трапилося. Є тісна співпраця правоохоронних органів з військовим комісаром. Наразі посилена робота щодо патрулювання міста. Для цього залучені громадські формування.
Заступник прокурора Віталій Галімський повідомив про те, що надзвичайних ситуацій немає, злочини, які реєструвалися – повсякденні.
В звичному режимі працює й СБУ та Славутський районний сектор ГУ ДСНС в Хмельницькій області.
Командир в/ч А-1358 Денис Пономарчук надав наступну інформацію:
-військова частина, яка дислокується в с. Цвітоха Славутського району отримала сигнал на функціонування в певних умовах, бойова готовність повна, весь особовий склад частини в повному складі, включаючи підрозділи підсилення з інших міст. Усі знаходяться в частині. Працюємо в підвищеному режимі функціонування, підсилена охорона.
З метою виконання заходів своєчасної підготовки, організованого проведення та всебічного забезпечення військової мобілізації в особливий період, відповідно до ст. 15 Закону України «Про Оборону України», ст. 43 Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу», ст. 18, 21 Закону України «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію» , керуючись ст. 36 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради прийняв відповідні рішення.
Також членами виконкому було прийнято й рішення про передачу об’єктів комунальної власності з балансу КП «Славутське ЖКО» на баланс Славутському управлінню водопровідно-каналізаційного господарства.
З рішеннями виконавчого комітету Славутської міської ради за 03 березня 2014 року ви можете ознайомитися на офіційному веб-сайті міста – www.slavua-mvk.info

Прес-служба Славутського МВК

Розміщенно в Без категорії