На сесійному засіданні

28 лютого відбулося пленарне засідання 39 сесії Славутської міської ради. Перед початком засідання депутати та запрошені хвилиною мовчання вшанували пам’ять Героїв Майдану, Небесної сотні, які загинули у боротьбі з диктаторським режимом за світле майбутнє України. Міський голова повідомив присутніх про вихід депутатів Славутської міської ради Геннадія Сергійовича Говоркова, Івана Дмитровича Панчука та Миколи Васильовича Матвійчука з фракції Партії регіонів.
Перше питання порядку денного стосувалося ходу виконання Програми розвитку освіти міста Славути на 2012-2015 роки та внесення доповнень до даної Програми. По даному питанню доповіла начальник управління освіти Наталія Пшетоцька.
Було заслухано інформацію заступника міського голови Василя Остапчука про внесення змін до плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів на 2014 рік.
Із блоком земельних питань ознайомив присутніх голова постійної комісії з питань регулювання земельних відносин, екології, благоустрою, та адміністративно – територіального устрою Володимир Кушніров.
Депутатами задоволено звернення Славутської міськрайонної організації ВГО «Майдан» щодо введення до складу виконавчого комітету Славутської міської ради Казімірова Анатолія Васильовича, приватного підприємця.
Про звернення до Центральної виборчої комісії поінформувала начальник юридичного відділу Світлана Федорчук:
– 28 квітня 2012 року Центральною виборчою комісією прийнято постанову № 82 «Про утворення одномандатних виборчих округів на постійній основі у межах Автономної Республіки Крим, областей, міст Києва та Севастополя», якою необґрунтовано змінено традиційні межі виборчих округів у Хмельницькій області. Відповідно до прийнятої постанови, центр одномандатного виборчого округу N 190 перенесено у з м. Славути у м. Шепетівку. Крім цього, місто Нетішин, яке знаходиться на відстані близько 7 кілометрів від м. Славути, внесено до меж виборчого округу №189 з центром у м. Красилові.
Внесені переформатування не доцільні з точку зору комунікації, географічного розташування населених пунктів, зручності організаційно-технічного забезпечення виборчих дільниць та роботи кандидатів на виборні посади. За наслідками проведення попередніх парламентських виборів, негативна оцінка такому перерозподілу дана самими виборцями, які, фактично, змушені були голосувати за кандидатів, з нетрадиційних для них місць.
Враховуючи наведене, керуючись ст. 25, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», регламентом Славутської міської ради, затвердженого рішенням ради №1-2/2010 від03.12.2010, Славутська міська рада вирішила звернутись до Центральної виборчої комісії України з пропозицією внести зміни в постанову № 82 «Про утворення одномандатних виборчих округів на постійній основі у межах Автономної Республіки Крим, областей, міст Києва та Севастополя» в частині повернення центру одномандатного виборчого округу № 190 у місто Славута Хмельницької області, та відновити його межі, які існували до прийняття цієї постанови.
Депутати схвалили текст звернення про підтримку ініціативи проведення позачергових загальних зборів асоціації міст України щодо реформування місцевого самоврядування.
Розглянувши звернення голів громадських організацій та осередків політичних партій Славутчини щодо звільнення з посади головного редактора (керівника) комунального підприємства «Редакція газети «Трудівник Полісся» Мальчук В.О., Славутська міська рада висловила недовіру журналістській діяльності головного редактора газети «Трудівник Полісся» Мальчук Вірі Олександрівні.
На пленарному засіданні було також розглянуто питання про внесення змін до Положення про відділ мобілізаційної, режимно-секретної роботи та взаємодії з правоохоронними органами та про звернення до комітету Верховної Ради України з питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства та регіональної політики про необхідність законодавчого забезпечення контролю за сплатою забудовниками пайової участі в створенні соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури населеного пункту.
Із усіма рішеннями Славутської міської ради ви можете ознайомитись на офіційному веб-сайті міста – www.slavuta-mvk.gov.ua.

Прес-служба
Славутського МВК

Розміщенно в Без категорії