Бурхливі події настільного тенісу в Славуті

Місяць лютий видався багатим на змагання для юних тенісистів Славути. Клуб «Золота ракетка» весь час працював на повну потужність, в ході чого були організовані заняття з трьома дитячими групами. Тренування йдуть щоденно, включаючи суботу і неділю. Діти з задоволенням займаються настільним тенісом і вже почали показувати непогані результати.
В лютому 2014 року наступила череда спортивних випробувань. В клубі щотижнево проводилися міні-турніри для його вихованців, і, слід відмітити, що кожен раз переможцями були різні діти. Це свідчить про високу конкуренцію серед них. Непогані результати показали Влад Кухарчук, Яна Олійник, Дмитро Мазур, Олена Лавренюк. Вони вже на рівних борються з Олександром Лук’яненко, Веронікою Олійник, Дариною Шабуровою, які мають третій дорослий розряд.
Першим екзаменом для наших славутських спортсменів став обласний чемпіонат в Хмельницькому 15 лютого, де серед десятикласників проводився відбір на чемпіонат України. Наші маленькі дітки відмінно показали себе в поєдинках з більш дорослими тенісистами. Вероніка Олійник і Дарина Шабурова навіть пробилися в фінал і привезли додому четверте і п’яте місця.
18 лютого розпочався міжнародний турнір LIRS OPEN-2014, який щорічно проводиться в місті Жовква Львівської області. Сюди з’їхалися спортсмени з Польщі, Росії, Молдавії, Білорусі, Узбекистану, а також майже з усіх областей України. Напруження боротьби і конкуренція тут була дуже сильною. Слід відмітити, що значну перевагу над всіма 10-річними дітьми мали представники Молдавії.
Під час виходу в фінал наш Сашко Лук’яненко програв одному із молдавських тенісистів і в результаті отримав четверте місце в другому фіналі. Програли молдаванкам Дарина Шабурова і Яна Олійник. Вони також не змогли переграти дівчат з Києва, Дніпропетровська і Одеси. Тепер для них наступає період «роботи на помилками» і підготовка до наступних змагань.
Добру звістку принесла вихованка клубу Наталя Капуста. 22 лютого вона прийняла участь у турнірі в Запоріжжі, який проводиться щорічно на честь пам’яті видатних спортсменів цієї області Федора і Олега Якутовичів. Ці змагання мають високу вагу і занесені в Україні до класу «рейтингованих», що дозволяє тенісисту підвищити свій спортивний статус. Наталці вдалося завоювати срібну нагороду, і це ще раз свідчить про високий авторитет клубу «Золота ракетка».
23 лютого відбувся любительський турнір з настільного тенісу в Славуті. Їх організатором виступив Валерій Шабуров, голова місцевого осередку «Спорт для всіх». На ці змагання запрошувались дорослі тенісисти, які добре грають та показали непогані результати на минулих змаганнях. Перемогу тут одержав Сашко Лук’яненко, який єдиний з дітей був запрошений на дорослий турнір.
У березні на юних тенісистів Славути чекає турнір в Івано-Франківську «Кубок Роксолани», а також великі змагання «Юність Поділля», які відбуватимуться в місті Красилів Хмельницької області.