Пам’ятаймо полеглих, шануймо живих

15 лютого біля пам’ятника воїнам-інтернаціоналістам відбувся мітинг, присвячений 25-й річниці виведення радянських військ з Республіки Афганістан. У заході взяли участь представники органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, громадських організації, учасники бойових дій на території інших держав, учні загальноосвітніх навчальних закладів, усі, в чиїх серцях живе пам'ять про ту жорстоку і трагічну війну.
Звернувся до ветеранів війни в Афганістані та учасників бойових дій на території інших держав перший заступник міського голови Сергій Микульський:
-Усі ті, кому пощастило повернутися з війни додому, знають справжню ціну мирного неба над головою, ціну життя, дружби, єдності.
Нехай же ніколи не знають війни наші діти і онуки. Нехай усі живуть у мирі і злагоді, бо ми живемо і за тих, хто поліг у афганських ущелинах, хто залишився прикутий до інвалідного візка, хто недолюбив, недомріяв, не дожив…
Від усієї душі бажаю вам і вашим родинам добра і щастя, миру і достатку, міцного здоров'я і довгих років життя!
Присутні вшанували загиблих хвилиною мовчання.
Після виступів інших учасників мітингу – реквієму, славутчани поклали до пам’ятника загиблим вінки та живі квіти, а благочинний Славутського округу, протоієрей отець Петро відправив панахиду за упокій душ загиблих і померлих воїнів-афганців Славутчини.
Прес-служба Славутського МВК

Розміщенно в Без категорії