Показали високу хореографічну майстерність

7 лютого у міському Палаці культури відбувся огляд-конкурс хореографічних колективів міста «У ритмі танцю». Увазі глядачів було представлено 15 номерів у різних жанрах: народний танець, бальна і сучасна хореографія.
Учасники конкурсу демонстрували красу та різноманітність танців. 8 номерів було представлено від Будинку дитячої творчості. Виступи вихованців БДТ розглядалися поза конкурсом. Інші номери були представлені від загальноосвітніх закладів міста.
Оголосила результати завідувач інформаційно-методичного центру управління освіти Тетяна Дубіна: – Шановні діти, батьки й колеги. У нас сьогодні дійсно було гарне свято – свято танцю. З кожним роком вихованці хореографічних колективів показують все кращі результати, демонструють яскраві костюми та чудові постановки. В майбутньому, нам мабуть буде вже й мало цієї сцени. Відповідно до набраних балів було визначено переможців. В молодшій віковій категорії переміг «Святковий гопак» (спільний проект НВК «СЗОШ, ліцей «Успіх»» з БДТ, керівник Дунайчук Л.), а в середній – «Волинська полька» (ЗОШ І-ІІІ ступенів №1, постановка Бєлєнової Н., керівник – Сайпель М.). Всім зичу творчих успіхів, здоров’я, натхнення та нових перемог!
Учасники показали своє вміння танцювати, артистичність та бажання перемагати. Найкращі були нагороджені грамотами управління освіти.

Прес-служба Славутського МВК

Розміщенно в Без категорії