Свято здоров’я

Лікарські рослини – давні друзі людини. Ще на зорі цивілізації первісній людині були відомі рослини, які допомагали від укусів змій, різних тварин, комах .
У наші часи атома й синтетичної хімії використанню лікарських рослин приділяється велика увага. Їх лікувальні властивості в ряді випадків переважають над хімічними.
Вивченню лікувальних властивостей лікарських рослин та їх застосуванню з метою профілактики, а також лікуванню захворювань, був присвячений виховний захід «Зелена аптека» гуртка «Юні друзі природи» екологічного центру з учнями 3-В класу ЗОШ І-ІІІ ст. №1 та їх батьками.
Діти розповідали про цілющі зілля, які у великих кількостях поширені в наших лісах, садах на полях та ознайомили присутніх з лікувальними властивостями і застосуванням подорожника, деревію, чистотілу, конвалії ромашки і інших трав, демонструючи зразки цих рослин, кольорові листівки та читаючи вірші присвячені рослинам.
Катя Ломінська приготувала загадки про рослини. Бабуся знахарка (Каріна Тушевська) поділилась секретами лікувальних відварів з трав.
Бабуся медуниця (Вероніка Сафронова) запропонувала рецепти чаїв «Здоров’я», « Від застуди», «Чай профілактичний».
Діти та їх батьки взяли участь у конкурсі «Впізнай мене». Розпізнавали цілющі лікарські рослини розміщені в конвертах, розповідали про їх використання. Наприкінці свята Бабуся медуниця запросила дорослих гостей на дегустацію фіточаїв та поділилася рецептом приготування вітамінного чаю з шипшини, який так необхідний в період застудних захворювань.
Діти та батьки щиро дякували гуртківцям за цікавий захід, який зігрів та об’єднав їх родини.

Керівник гуртка «Юні друзі природи» Людмила Достовалова

Розміщенно в Без категорії