Бюджетна сесія триває

7 лютого відбулося друге пленарне засідання 38 сесії міської ради, на якій:
• Внесено зміни до бюджету міста на 2014 рік, зокрема, направлено вільний залишок коштів загального фонду бюджету міста Славути, який утворився станом на 1 січня 2014 року в обсязі 2076895,32 грн. та спеціального в обсязі 11562079,42 грн. для покриття кредиторської заборгованості, що утворилася на початок року та на вирішення соціально-економічних проблем міста.
Міський голова Василь Сидор проінформував присутніх про те, що чекає Славуту у новому бюджетному році:
– В першу чергу буде виконано той обсяг робіт, які не вдалося завершити у минулого році із-за не проведення держказначейством платежів. Це – завершення першого етапу дороги вул. Я. Мудрого, а також вулиць Коцюбинського, Монастирській та Поліській. Буде спрямовано увагу на ремонт доріг, які ведуть до багатоповерхових будинків, зокрема на вул. Церковній та мікрорайон «Військове містечко».
В освітній галузі у 2014 році будуть завершені роботи у ДНЗ№3, а також заплановано проведення тендеру на виконання робіт із ремонту фасаду ЗОШ№5 та реконструкції НВО№2. Значна увагу у цьому році буде приділена медичній сфері, зокрема планується спрямувати кошти на завершення ремонту терапевтичного відділення, закупівлю цифрового флюорографа. Готується приміщення для встановлення інвесторами томографа. А наступним кроком в оновленні центральної районної лікарні у 2015 році стане ремонт інфекційного, кардіологічного, поліклінічного та травматологічного відділень.
Служби житлово-комунального господарства спрямують свою роботу на ремонт покрівель будинків, зменшення втрат у мережах та витрат енергоносіїв, водовідведення вул. Михайлова, Лисенка та Паперника, встановлення біоустановки в районі Будфарфору. Силами Славутського ЖКО будуть встановлені три спортивні площадки на вул. Козацькій, Острозькій та в р-ні ЗБВ.
Загалом в план робіт на 2014 рік закладено 74 об’єкти.
• На сесійному засіданні затверджено угоду від 15 січня 2014 року між Славутською міською радою в особі міського голови В. Б. Сидора та Славутською районною радою в особі голови районної ради Л. А. Радзивілюка про спільне утримання Славутської центральної районної лікарні протягом 2014 бюджетного року. Згідно даної угоди Славутської міською радою передано субвенцію для Славутського районного бюджету у сумі 1150596 грн. на виконання міської програми розвитку Славутської районної лікарні на 2011-2015 роки.
• Затверджено угоду між Славутської міською радою та Славутським РВ УМВС в Хмельницькій області про передачу субвенції державному бюджету на виконання міської програми соціально-економічного розвитку.
Детальніше з рішеннями сесії Ви можете ознайомитись на фіційному веб-сайті міста – www.slavuta-mvk.gov.ua
Прес-служба Славутського МВК

Розміщенно в Без категорії