Юні козачата та берегині Славути

21 січня в Дитячо-юнацькій спортивній школі відбувся районний відбірковий етап міської фізкультурно-оздоровчої естафети «Козацький Гарт», присвячений Дню Соборності України. Такі змагання поєднують у собі дві мети – розвиток фізичної культури та спорту серед молоді та їх залучення до відродження національних традицій та культурної спадщини українського народу.
У змаганнях взяли участь 8 команд (96 учнів) загальноосвітніх шкіл міста. Молодь охоче бере участь в цій естафеті, адже це чудова нагода підвищити свою спортивну майстерність та за перемоги представити рідне місто на рівні області і навіть держави.
Цього дня команди змагалися за звання найспритніших та найсильніших козачат: стрибали через скакалку, перетягували канат, змагалися у «човниковому» бігу та виконували стрибки у довжину з місця. Кожна команда буда представлена 12-ма гравцями. Це дружній колектив, який завзято виборював для своєї школи право бути кращою на спортивній арені міста.
Переможцем стала команда школи №1, ІІ місце посіла команда школи №6, ІІІ місце розділили між собою гімназії № 9 та №5. Учні ЗОШ№1 невдовзі представлять рідне місто в обласному етапі змагань «Козацький гарт». Дякуємо усім юним козачатам та берегиням Славути за участь у змаганнях та закликаємо і надалі займатися спортом, приносити для свого міста нові перемоги.
Прес-служба
Славутського МВК

Розміщенно в Без категорії