Дивосвіт кімнатних рослин

“Щоб жити, потрібні сонце, свобода і маленька квітка”, – говорив великий казкар Ганс Крістіан Андерсен. І дійсно, майже у кожній оселі можна зустріти хоча б одну кімнатну рослину, яка дарує своїм господарям свою красу і ніжність. В еколого-натуралістичному центрі вже понад два роки вражає розмаїттям кімнатних квітів музей Природи.
21 січня вихованцями гуртка «Юні квітникарі – аранжувальники» було проведено свято «Дивосвіт кімнатних рослин». Юні квітникарі ближче познайомили всіх з зеленими друзями, їх прикметами, розказали про властивості кімнатних рослин, показали, яка багата наша природа на кімнатні квіти, яка у них неповторна краса, які вони вразливі та тендітні. Присутні почули цікаві факти про такі знайомі нам хлорофітуми, кактуси, аспарагуси, бегонії тощо. Дмитро Пермінов підготував цікаві загадки про кімнатні квіти, а Вікторія Галах, Владислав Стрихарчук, Валентина Оборжицька порадували своїми віршами. На найактивніших учасників очікувала вікторина та ігри «Шифрувальник», «Впізнай рослину».
Наприкінці свята любителі рослин Марія Кирилюк, Тетяна Рудик, Юлія Онищук закликали цінувати і берегти все, що нас оточує в рідному краї, дотримуватися правил поведінки в природі, висаджувати квіти та дбайливо їх доглядати. Сподіваємося, що усі присутні отримали часточку добра, душевного тепла і знання. Запрошуємо усіх бажаючих відвідати музей Природи і поринути у справжній дивосвіт кімнатних рослин за адресою: пров.Партизанський,8.
Огородник І., керівник гуртка « Юні квітникарі – аранжувальники Еколого-натуралістичного центру

Розміщенно в Без категорії