Зимове зібрання молодіжної ради міста

Нещодавно дорадча молодіжна рада спільно із міським головою Василем Сидором влаштувала новорічний вогник, який став ще одним чудовим подарунком до зимових свят.
Святкова атмосфера розгорнулась на лісовій галявині. Усі гуртом одразу взялися за діло, ніхто не стояв на місці. Усе було прибрано, скрізь було чисто і сумісна праця принесла усім масу задоволення. Далі прикрасили ялинку, біля якої потім водили хороводи, танцювали та співали новорічних пісень.
Юнаки й дівчата довго чекали цієї події. На свято до них завітали гості: козаки славутської Паланки на чолі із своїм отаманом. Як завжди на молодих славутчан чекала весела програма, сповнена колядками, щедрівками, рухливими іграми, танцями та приємними несподіванками. Усі розважались, кружляли у хороводі із Дідом Морозом і Снігуронькою, які подарували солодкі подарунки.
Ось уже другий рік поспіль основною традицією цього свята стало частування козацьким кулішем. Згодом усі дружно зібрались навколо вогнища, ділились враженнями і емоціями, стрибали через багаття та пекли картоплю. Яскраве полум’я піднімалось угору і зігрівало усіх своїм теплом. Ввечері кожен мав можливість покататися під місячним сяйвом верхи на конях.
Добиралися усі додому на підводах, у супроводі веселої коляди, сповіщаючи про народження Христа!
Опісля, учасники заходу поділилися своїми враженнями.
Олександр Клімчук:
– Вечір був просто прекрасний. Ми хочемо подякувати Василю Богдановичу за чудово проведений час у компанії гарних друзів. Ми отримали неймовірні враження, скуштували смачного, запашного козацького кулішу та відчули справжній живий дух свята.
Марина Сломінська:
– Отримала масу позитивних вражень від цієї зустрічі. Такі заходи зближають та дають можливість знайти нових друзів. Впевнена, що усі чудово провели цей день.
Ольга Єфимович:
– Ми усі потрапили у справжню казку! Козаки, польова кухня, гарячий чай, карети, прекрасна ялинка… Це лише маленький список того, що справді змусило мене повернутись у дитинство і повірити в існування Діда Мороза, в те, що свято досі вільно дихає в Україні і ми справжні українці живемо на своїй землі!
Молодіжна рада при
міському голові м. Славута

Розміщенно в Без категорії