Хай святиться ім’я твоє, мамо

Ще в колисці немовля
Слово МАМА вимовля.
Найдорожче в світі слово
Так звучить у рідній мові:
Мати, матінка, матуся,
Мама, мамонька, мамуся!
Називаю тебе я,
Рідна ненечко моя!
В. Гринько

Українські жінки вміють поєднувати одночасно материнство з трудовою діяльністю, будувати успішну кар’єру та ростити дітей, досягати неабияких результатів у праці, займатися активною громадською діяльністю, залишаючись дбайливими берегинями домашнього вогнища. Проте, справжній героїзм жінки-матері полягає у самовідданості, у тому, що все краще вона віддає дітям – усі сили, надії та думки, аби вони були щасливими та виросли гідними громадянами.
16 січня міський голова Василь Сидор привітав багатодітних матерів міста, яким присвоєно почесне звання «Мати-героїня» та вручив квіти, нагрудні знаки і посвідчення про присвоєння цього високого звання.
Знайомимо і вас з героїнями свята.
Лариса Селіванова (нар. 16 серпня 1975 року) – зразкова мати п’ятьох дітей: Світлани, Віталія, Андрія, Юрія та Сергія. Світлана та Віталій уже студенти. Дівчина навчається в м. Люблін у Вищій школі економіки та інновацій. Віталій здобуває професію автослюсаря у м. Старокостянтинові. Андрій, Юрій та Сергій є учнями ЗОШ №1. Сама ж Лариса Петрівна працює шліфувальницею на ТОВ «Ювента».
Валентина Лаута (нар.3 червня 1960 року). Народила та виховала 5 дітей: Олену, Олександра, Юрія, Сергія та Христину. Всі вони мають середню освіту та працюють приватними підприємцями у нашому місті. Діти трудолюбиві та доброзичливі, мають добру славу. Створивши власні сім’ї, зберігають в них добрі традиції та затишок батьківської оселі.
Наталія Закревська (нар. 14 жовтня 1926 року). З 1944 року працювала в колгоспі ім. Свердлова. Наталія Остапівна пережила неймовірно складні часи, проте вистояла, не зламалась і зуміла народити та виховати п’ятеро дітей, які навчилися цінувати працю, порядність та щирість. Доньки Ольга та Валентина закінчили медичне училище. Ганна має вищу освіту і наразі працює в Донецькому національному університеті економіки і торгівлі. Василь на даний час пенсіонер. Важке горе пережила мати втративши сина Петра.
Міський голова побажав усім здоров’я і добра, довгих років життя, аби діти, внуки та правнуки завжди тішили увагою, добрим та щирим словом, віддаючи їм ту любов, з якою їх зростили та виховали. Також Василь Богданович з радістю відзначив, що сьогодні ми можемо разом побачити кілька поколінь, які об’єднуються у велику щиру українську родину. А також наголосив на тому, що сім’я була і завжди буде тією цеглинкою, з якої складається наша держава, і чим більше таких цеглинок закладатиметься, тим міцнішою вона буде.
Також матерів-героїнь привітала депутат міської ради Тамара Іванюк:
– Дуже приємно і радісно, що у нас є такі свідомі і мужні жінки, які народжують стільки дітей, незважаючи на життєві складнощі. Вони не просто народжують, а виховують гідних громадян нашої держави. Ростять їх, вчать наших традицій, мови та добра. І чим більше у нас буде таких сімей, чим більше у нас народжуватиметься діток, тим краще майбутнє буде у нашої держави. А ми повинні цінувати працю матерів, любити та поважати їх, не забувати говорити добрі слова, тому що ми завдячуємо їм своїм життям. Ми вами пишаємося і по-доброму заздримо, що ви маєте стільки дітей і бажаємо вам та вашим родинам продовження сімейного щастя і вагомих успіхів.
Талановита вихованка міського Палацу культури Божена Поліщук привітала присутніх матерів піснею «Мамо моя».

Вікторія Федорчук, прес-служба Славутського МВК

Розміщенно в Без категорії