Гімназія – родина

Уже стало доброю традицією у НВК «ЗОШ І-ІІІ ст., гімназії» проведення посвяти у гімназисти учнів п’ятих класів, яке проходить під гаслом «Гімназія – родина, а я її дитина».
Готуючись до цієї урочистої події, п’ятикласники знайомляться із школою, своїми наставниками, вчителями – предметниками, адже це не так просто перейти з школи І ступеня до школи ІІ ступеня, із своїми труднощами, вимогами, традиціями. Тому наші любі п’ятикласники так наполегливо вчили правила внутрішнього розпорядку, рівняючись на кращих гімназистів закладу.
І ось настав цей урочистий і хвилюючий день, 29 листопада. День, який вписав нову сторінку в історію життя майбутніх громадян України, поведе їх до нових інтелектуальних і духовних вершин людства.
Захід відбувся в ошатній залі міського Палацу культури, де були присутні всі учасники навчально – виховного процесу. Серед почесних гостей – голова міста В.Сидор, начальник відділу освіти Н.Пшетоцька, заступник начальника відділу освіти Т.Вісик, завідуюча ІМЦ Т.Дубіна.
Зворушливо звучав гімн України, на зміну йому линули рядки гімну гімназії: «… земля ця славиться людьми, талановиті й славні діти в цій школі вчаться залюбки», було внесено прапори держави і гімназії.
Найвідповідальнішою миттю стало вручення гімназистам посвідчень, значка та їх клятва, в якій вони обіцяли бути гордістю рідного міста і примножити здобутки та славу рідної школи.
Із настановами п’ятикласникам виступили батьки, міський голова В.Сидор, директор Т.Матвійко.
Яскравості, феєричності святу додали музичні номери у виконанні учнів гімназії та вихованців БДТ.
Педагог – організатор НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.,
гімназія», І. Кробчук

Розміщенно в Без категорії