Вони – майбутнє нашої країни

28 листопада в Будинку дитячої творчості відбулося засідання молодіжної дорадчої ради, що зібрала команди небайдужих молодих людей з активною громадською позицією, які беруть участь у вирішенні найактуальніших проблем молоді міста в сфері освіти, дозвілля, культурного розвитку. Цього дня ряди дорадчої ради поповнилися новими творчими людьми, які здатні бути лідерами, вирішувати проблеми та працювати в команді.
Міський голова Василь Сидор, розпочинаючи засідання, наголосив на тому, що в державі важливо формувати відносини спільно і допомагати один одному. Запевнив, що досвід і навички здобуті у дорадчій раді стануть в нагоді у житті кожного.
Оксана Турчак – координатор молодіжної дорадчої ради – привітала членів дорадчої ради та гостей, побажала новачкам успіхів, натхнення, нових знайомств, креативних ідей і їх реалізації.
Наталія Пшетоцька, начальник управління освіти, відмітила позитив у тому, що між школярами, міським головою, учителями, управлінням освіти ведеться активний діалог. Учні можуть вільно висловлювати свої думки. Наталія Анатоліївна побажала присутнім досягти усіх поставлених цілей.
Власне, засідання розпочалося із знайомств. Кожен із учасників представився, поділився планами на майбутнє.
Нові ж члени дорадчої ради прослухали представлення та плани на 2014 рік кожного з молодіжних міністерств. Ось якими вони були.
Комісія інформації та зв’язків з громадськістю:
– створити бюлетень, в якому висвітлюватиметься робота дорадчої ради та усього молодіжного середовища;
– у подальшому організувати програму на славутському телеканалі «Про життя та проблеми юних славутчан»;
– спільно із комісією волонтерського руху провести благодійну акцію «Допоможи дитині, яка цього потребує».
Комісія екології та довкілля:
– організувати і провести тематичні заходи з питань екології, екскурсії на природу та на різноманітні підприємства, з метою порівняння корисного зі шкідливим.
Комісія волонтерського руху:
– провести акції «Допомагати легко», «Ми з тобою однієї крові», «Допоможи ветерану», «Різдвяна свічка».
Комісія культури та дозвілля:
– провести фестиваль нічного кіно (враховуючи різні жанри та смаки гостей фестивалю);
– організувати виставку-продаж виробів з натурального матеріалу (до якої долучити й представників міської влади);
– провести фотовиставку, де свої роботи зможуть представити професійні фотографи та фотографи-аматори, етнографічну виставку та святкування Дня Андрія Первозваного;
– наступний навчальний рік назвати «Роком творчості Тараса Шевченка», провести інтелектуальну гру-вікторину;
Комісія партнерства та міжнародних відносин:
– взаємообін та налагодження товариських відносин із молоддю з інших країн.
Міністерство фізичної культури та спорту:
– продовжити традицію організацій шахових турнірів;
– взимку взятися за розчистку льоду та створення катка на річці «Утка»;
– продовжити проведення культуристських, спортивно-виховних та оздоровчих заходів у рамках акції «Спорт проти алкоголю».
Далі, продовжуючи засідання, Олександр Клімчук приємно порадував присутніх, презентувавши власну гумореску «Олімпійські ігри у Славуті».
Психолог Алла Шевченко провела невеличке журналістське розслідування, під час якого учасники вчилися давати чіткі, конкретні та динамічні відповіді. Члени дорадчої ради з Аллою Віталієвною визначали характерні якості харизматичного лідера, з чим справилися блискуче. Усі присутні з радістю долучилися до виконання вправи – людина «Бінго», створюючи майбутнього лідера. Все це викликало безліч позитивних емоцій.
Під час зустрічі Василь Богданович вручив посвідчення члена молодіжної дорадчої ради ще 31-ому учневі та подякував усім за те, що має змогу спілкуватися з молодими, оптимістичними, впевненими у собі особистостями.
Міський голова наголосив на тому, що життя йде і що залишиться позаду, залежить від кожного з нас:
– Є люди, які просто йдуть по інерції, а є такі які розуміють, що повинні творити добрі справи, йти вперед і вести за собою інших. І я думаю, що саме ви є такими. Приємно, що вам не байдуже, як буде розвиватися держава.
Також очільник міста пообіцяв підтримати задуми членів дорадчої ради та сприяти в проведенні заходів, звернувши увагу на тому, що чекає від учасників різноманітних пропозицій.
В свою чергу, учні запевнили, що зроблять все, аби рідне місто розквітало, адже люблять його понад усе.
Прес-служба
Славутського МВК

Розміщенно в Без категорії