Сильні духом та тілом

Спортивний клуб «Атлет» Славутського Центру ФЗН «Спорт для всіх» вже понад 22 роки з успіхом сприяє фізичному розвитку славутчан різного віку. Це одне з улюблених місць молоді та дорослих. Вихованці клубу неодноразово радували своїх земляків спортивними досягненнями на всеукраїнській та міжнародній арені з пауерліфтингу, армспорту та бодібілдингу. Клуб дав путівку у великий спорт багаторазовому чемпіону світу та володареві 12 світових рекордів з пауерліфтингу Олександру Кутчеру, чемпіону Європи, світу та володареві титулу «Містер Всесвіт» Адаму Козирі, майстрам спорту з пауерліфтингу та жиму лежачи Сергію Дембіцькому, Івану Моїсєєву та іншим спортсменам. Молода гвардія впевнено освоює ази великого спорту. Усім відомі успіхи у армспорті братів Леоніда та Владислава Батожних, які впевнено виступають та перемагають на престижних турнірах українського та європейського рівня, Михайла Рубана – у «Козацьких розвагах», Романа Іванюка, який у свої 16 років став учасником Чемпіонату України з бодібілдингу у м. Харків, змагаючись у віковій категорії до 23-х років.
І ось, зовсім нещодавно клуб виблиснув ще однією своєю гранню. У м. Шепетівка відбувся розіграш кубку з пауерліфтингу серед людей з особливими потребами ім. Миколи Островського. У змаганнях прийняли участь 15 спортсменів у різних вагових категоріях. Наше місто на цих змаганнях представляв вихованець клубу «Атлет», працівник комбінату «Будфарфор» Олег Лемешов, який зумів випередити усіх своїх суперників та завоював почесний кубок. Ми усі вітаємо Олега з цією перемогою.
Головною ціллю організаторів турніру були не спортивні досягнення, а можливість людей з особливими потребами повірити у себе, в свої сили та відчувати себе повноцінними членами суспільства. І це їм вдалося на славу! Багато з учасників змагань почали по-новому дивитися на себе, на свої можливості та отримали величезний запас оптимізму. Адже зайняття фізкультурою та спортом допомогли не одній людині забути про недугу, а хтось навіть знайшов себе у великому спорті. Допомога таким людям є одним з напрямків не тільки спортивного клубу «Атлет», але й всіх клубів за місцем проживання, створених міським Центром ФЗН «Спорт для всіх».

Степан Шабуров, спеціаліст Славутського міського центру ФЗН «Спорт для всіх»

Розміщенно в Без категорії