Діалог з громадою

Триває звітна кампанія міського голови Василя Сидора та депутатів міської ради по виборчим округам міста. Як повідомлялося вже раніше, такий підхід проведення звіту перед громадськістю був обраний з метою більш детального вивчення проблемних питань міста. Усі пропозиції та зауваження, висловлені громадянами, ляжуть в основу річних планів роботи міськради на наступні роки.
Минулого тижня спільно з міським головою звітували сім депутатів з виборчих округів №7-14. Кожен мікрорайон живе своїм життя, має як позитивні напрацювання, так і негативні сторони, які необхідно обов’язково враховувати.
Виборчі округи №7-8 охоплюють: вул. Богдана Хмельницького (1-23,2-38),Злагоди, Воля, Данила Галицького, Шолом Алейхема, Козацька (1-31, 2-44), Поліни Осипенко, Затишна, пров. Новомісний, Злагоди, Робітничий, Затишний, вул. Церковна, Середня гребля, площа Тараса Шевченка, пров. Партизанський. Депутати, які представляють дані округи відповідно Наталія Пшетоцька та Сергій Сакалюк.
Основні виконані роботи впродовж останніх років:
2010 рік:
• Поточний ремонт підїзних шляхів по вул. Церковній на суму 24,436 тис. грн.
• Капітальний ремонт КНС по вул. Церковна – 230,000 тис. грн.
2011 рік:
• Капітальний ремонт дорожнього покриття вул. Церковна (на ділянці від вул. Волинської до вул. Б.Хмельницького) – 49,32874 тис. грн.
• Капітальний ремонт вулиці Волинської (на ділянці від вул. Воля до вул. Д. Галицького) – 274,36617 тис. грн.
• Капітальний ремонт дорожнього покриття вул. Д. Галицького – 99,95249 тис. грн.
2012 рік:
• Капітальний ремонт вул. Грушевського (між вул. Ярослава Мудрого та пл. Шевченко) – 216,53899 тис. грн.
• Капітальний ремонт дорожнього покриття пров. Новомісного – 293,120 тис. грн.
2013р.:
• Реконструкція водопровідної мережі на вул. Поліни Осіпенко 153,396 тис. грн.
• Поточний ремонт вулиці Козацька 60,000 тис. грн.
Що нині турбує громадян даного мікрорайону? – На питання славутчан відповідав міський голова.
• Коли буде зроблене вуличне освітлення на вул. Злагоди? – На даний час спільно з Славутським РЕМ уже проводяться відповідні роботи, які планується завершити до кінця року.
• Ми дякуємо міській владі за дорогу провулку Новомісного. Ще були б дуже вдячні, якби поліпшили стан невеликої ділянки дороги від провулку Новомісного до вул. Злагоди. – Дані роботи будуть включені до плану робіт на наступні роки. Цілком ймовірно, що в цьому випадку буде використано технологію білощебеневого покриття, яка вже показала свою ефективність на інших вулицях.
• Коли буде встановлено спортивну площадку на вулиці Церковній? – До нас надійшло звернення від депутата міськради С. Сакалюка щодо встановлення спортплощадки на Церковній. Кошти на ці заходи були виділені, проте видане платіжне доручення досі знаходиться в Держказначействі. Коли кошти будуть пропущені, то роботи будуть виконані.
• По розчистці ливневих каналів багато що зроблено та варто доопрацювати ще питання дренажних каналів на проміжку вулиць 8 березня-Воїнів-інтернаціоналістів-Д.Галицького. – Дано відповідне доручення КП «Славутське ЖКО».
Виборчі округи №9-10 охоплюють: вул. Валерія Чкалова (1-13, 15,17-67), вул. Козацька (33-79, 46-70), Соборності (5-29,29а,29б,10-32,32а). Депутати від даних округів відповідно Олена Бобер та Лариса Малахова.
Основні виконані роботи впродовж останніх років:
2010 рік:
• Поточний ремонт житлового фонду міста (під’їздів) будинку №8 по вул. Чкалова – 72,000 тис. грн.
• Поточний ремонт житлового фонду міста (під’їздів) будинку №10 по вул. Чкалова – 70,000 тис. грн.
• Поточний ремонт тротуару по вул. Козацькій – 16,000 тис. грн.
• Поточний ремонт тротуару по вул. Соборності – 24,784 тис. грн.
2012 рік:
• Капітальний ремонт м’якої покрівлі житлового будинку № 12 по вул. Чкалова на суму 130,694 тис. грн.
• Будівництво тротуару по вул. Козвцькій (біля житлових будинків № 48, 50, 52) – 73,51642 тис. грн.
• Поточний ремонт вул. Соборності – 28,187 тис. грн.
• Поточний ремонт вул. Козацька – 59,898 тис. грн.
Питання громадян – відповіді міської влади:
• Мешканці будинку вул. Соборності,5 глибоко стурбовані роботою магазину «Влад», що знаходиться у їх будинку. Славутчани розповідають, що біля магазину деякі громадяни часто розпивають спиртні напої та засмічують прибудинкову територію. – Це один з тих випадків, коли люди ставлять бізнес вище людських цінностей. Якщо декілька років тому власників цього магазину вдалося лише у судовому порядку змусити працювати не пізніше 22.00 год., то сьогодні аналогічно лише правоохоронні органи можуть повпливати на цю ситуацію. А тому, якщо ви бачите, що хтось розпиває спиртні напої біля магазину чи веде себе не порядно, негайно повідомте про це міліцію за тел.:102.
• Голова квартального комітету №5 Марія Василевич поцікавилася, коли буде зроблено дорогу на проміжку вулиць Одухи-Козацька-Чкалова та вставлено лампи вуличного освітлення на вулиці Козацькій поблизу Комбінату «Будфарфор». – Заміна ламп вуличного освітлення – це питання оперативного реагування зі сторони Славутського ЖКО. В таких випадках громадяни мають обов’язково звертатися за тел. 7-33-00. Щодо ремонту дорожнього покриття згаданих вулиць, то справа в тому, що на цій ділянці якраз проходить теплотраса, яка потребує ремонту. Коли будуть виконані роботи з ремонту теплотраси, тоді приступимо до капремонту доріг.
Виборчі округи №11-14 охоплюють: вул. Ізяславська, 5-16,17А,17-21, вул. Гвардійська, Садова. Депутати від даних округів відповідно Сергій Смернін, Роман Бачинський, Інна Зайонц та Петро Дзюнь.
Основні виконані роботи впродовж останніх років:
2012 рік:
• Поточний ремонт протирадіаційного укриття по вул. Я.Мудрого, 32 – 2 тис. грн.
• Ремонт під’їздів на вул.Я.Мудрого, 45, 43, 39, 25 (всього 16 під’їздів) – 35,2 тис.грн.
2013рік:
• Поточний ремонт вул.. Я. Мудрого 2011р. – 93,99624, 2013р. – 74,000 тис. грн., Чкалова – 21036,00 грн.
• Завершення І етапу реконструкції вулиці Ярослава Мудрого на суму 1592600,00 грн. (об’їзна дорога міста).
• Затверджено умови продажу оренди земельної ділянки несільськогосподарського призначення, розташованої по вул.Ярослава Мудрого площею 30000 кв.м. для розміщення ринку, в тому числі для продажу сільськогосподарської продукції. На даний час вживаються заходи щодо проведення земельного аукціону з продажу права оренди на вказану земельну ділянку.
• Виконано заміну труби на попередньо ізольовану в будинку вул. Ізяславська, d -76 – 108 м/п на суму 13224,60 грн.
Питання громадян – відповіді міської влади:
• На звернення громадян міський голова дав термінове доручення ЖЕК№2 щодо усунення причини підмиву фундаменту будинку вул. Я. Мудрого,31 та незадовільного теплопостачання будинків вул. Ізяславська,4.
• Цікавляться громадяни коли будуть виконані роботи з благоустрою м-ну «Військове містечко», зокрема ремонт доріг, прилеглих до будинків, та ремонт на деяких ділянках вуличного освітлення. – На даний час тривають відповідні роботи на м-ні «Сонячний», а в 2014 році розпочнеться виготовлення проектно-кошторисної документації на благоустрій м-ну «Військове містечко».
• Славутчани висловили свою стурбованість щодо будівництва на прибудинкових територіях самовільних забудов (сараїв та гаражів). – Міський голова радить славутчанами, які проживають в багатоповерхівках самоорганізовуватись в будинкові комітети чи ще краще ОСББ. Варто громадянам розуміти, що вони не лише є власниками своїх квартир, але й усієї прибудинкової території. Мешканці того чи іншого будинку мають між собою вирішити, яким має бути їхнє подвір’я – де має бути ігровий майданчик, де квітник чи будь-яка інша забудова. Таким чином, і питання самовільних забудов буде знято.
• На прохання жителів даного мікрорайону, було вирішено встановити дитячу ігрову площадку поблизу будинків вул. Ізяславська, 8-12; спільно з відділом ДАІ розглянути можливість встановлення знаку «Обмеження максимальної швидкості» поблизу СЗОШ№9 та пішохідні переходи поблизу автобусної зупинки даного м-ну.
• Скаржаться люди на роботу магазину «Артеміда» (в народі «Крокодил»), де власники продають пиво на розлив та дозволяють поблизу магазину розпивати спиртні напої. – В цьому випадку громадянам необхідно звернутися з офіційним зверненням до райвідділу міліції, після чого буде здійснено перевірку даного закладу торгівлі.
• Чи використовується за призначенням спорткомплекс «Здоров’я» (ЗАТО «Прогрес»)? – З 8.00 до 20.00 год. спорткомплекс орендує Славутська ДЮСШ безкоштовно, таким чином діти мають змогу займатися в секціях з міні-футболу, легкої атлетики. З 20.00 до 22.00 год. щоденно доросле населення міста має змогу займатися в секціях з міні-футболу, волейболу та фітнесу.
Ми зазначили лише частину питань, які прозвучали від громадян на звітних зустрічах міського голови та депутатів. Проте усі виловлені пропозиції та зауваження славутчан будуть враховані при подальшій роботі міськради.
Прес-служба
Славутського МВК

Розміщенно в Без категорії