Від творчості керівника до творчості дітей…

В Єкологічному центрі школярів існує гурток “Флористика”. Його керівником є педагог, талановита, творча особистіть – Гузенко Тетяна Миколаївна.
Заняття гуртка завжди спонукали і спонукають дітей до творчого пошуку, до світу прекрасного через творчу діяльність. І це не просто слова…
У Тетяни Миколаївни є чому повчитися. Вона справжній майстер цікавих виробів з природніх матеріалів. ЇЇ авторські роботи настільки досконалі, що іноді здається, вони зроблені рукою якогось відомого майстра-флориста. В них віддзеркалюються всі емоційні сторони нашого життя: любов, смуток, краса душі та краса природи, чарівні дитячі мрії та сподівання, казковий світ та багато іншого.
В особистій скарбничці керівника є багато робіт та ідей для дітей.
Всі свої вміння, весь свій творчий потенціал керівник намагається передати на заняттях гуртка вихованцям. Діти вчаться флористичному мистецтву . Вчаться мислити, міркувати, фантазувати і свої думки відображати в своїх власних виробах. Це дуже нелегка справа, яка не всім буває під силу . Але наші гуртківці не лякаються труднощів, вони сміливо крокують до намічених цілей, постійно самовдосконалюються. І результати не примушують довго чекати!
Діти із задоволенням працюють на вільну тематику , а також, беручи участь у різних конкурсах, на задану тематику. І в них це досить гарно виходить, а головне – рузультативно!

Розміщенно в Без категорії