Конкурс патріотичної пісні «Україно, любий край»

У Будинку дитячої творчості відбувся щорічний міський конкурс патріотичної пісні «Україно, любий край!» для тих, хто клепає любов до української пісні. Саме патріотичних піснях можна почути велику любов українців до власної землі, співчуття та смуток з приводу постійних війн.
Міське управління освіти приділяє велику увагу підтримці, розвитку та популяризації українського стилю життя, якому, як відомо, притаманний патріотизм. Тому, на конкурсі учні загальноосвітніх закладів міста познайомили усіх з яскравим різнобарв’ям української патріотичної пісні.
Змагалися учасники в трьох вікових категоріях. Місця розподілились наступним чином.
Молодша група: ІІІ місце розділили між собою вокальна група «Веселі дзвіночки» (НВК «ЗОШ, гімназія» №5) та тріо у складі Христини Новак, Лізи Мальчик та Валерії Кравчук (НВО №1); других місць також два – Анна Коваль (ЗОШ №7) та вокальна група «Дзвіночок» (ЗОШ №3); І місце -Вікторія Долишня (ЗОШ №1).
Середня група: ІІІ місце – два учасники вокальний гурт (НВК «ЗОШ, гімназія» №5) та дует у складі Юлії Савчук і Юлії Скоропляс (ЗОШ№4); ІІ місце – дует «Подружки» (ЗОШ№6); І місце – тріо у складі Мирослава Сайпеля, Дениса Дзюмака, Євгена Губаренка (ЗОШ№1) та вокальна група «Оксамит» (ЗОШ№3).
Старша група: ІІІ місце – дует «Водограй» (НВК «ЗОШ, гімназія» №5); І місце – Олександра Григорук (НВК «ЗОШ, гімназія»).
Л. Задворна, заступник директора БДТ з навчально-виховної роботи

Розміщенно в Без категорії