Юні легкоатлети Славути – кращі в області

У Шепетівці відбулися традиційні змагання з легкоатлетичного кросу, присвячені памяті Олександра Давидчука, в яких взяли участь найсильніші команди області.
Легкоатлетичний крос був проведений в парковій зоні. До програми змагань включили дистанції на 500 м., 1000 м. і 2000 м.
Приємно відзначити, що вихованці Славутської ДЮСШ, які брали участь в кросі під керівництвом тренерів-викладачів з легкої атлетики Т.Черняк, Г.Лукянчука, уже третій рік поспіль у цих змаганнях посідають І загальнокомандне місце. Змагаючись на дистанції 500 метрів серед дівчат відзначилися К.Лещук та Б.Войтюк, які посіли відповідно І та ІІІ призові місця. На дистанції 1000 м у наполегливій боротьбі перемогу здобула знову наша учениця В.Мголоблішвілі, срібло дісталося А.Жидковій.
Перемогу серед юнаків здобув Д.Іванчук, показавши найкращий час змагань на дистанції 1000 м. На дистанції 2000 м відзначився Я.Новіцький, який посів друге місце. Особисті результати покращили М.Тищук, А.Закурдаєв, С.Селіванова.
Це лише початок довготривалої підготовки вихованців спортивної школи до обласних та Всеукраїнських стартів, тому побажаємо їм вдалих стартів!

І. Яремчук, заступник
директора ДЮСШ

Розміщенно в Без категорії