Слова вдячності

Від імені батьківського колективу старшої дошкільної групи НВО№2 хочу висловити слова вдячності вихователям Юлії Панасюк, Світлані Буйніч та музичному керівнику Адріані Мальчук за організація прекрасного заходу – «Свята хлібу». Помітно, що ці добрі жінки вкладають всю душу в маленькі сердечка наших дітей. Отож ми завжди спокійні та впевнені за наших малеч, коли біля них такі вихователі.
Вони навчають малят берегти велику святість нашого народу – берегти хліб наш насушний. В усі часи, в усіх народів на землі хліб особливо цінувався. Тяжко він діставався людям, але був найдорожчим за все на світі. Недаремно ж і прислів’я є таке в народі: «Не ми хліб носимо, а хліб нас!» або «Не тяжко хліб носити, а тяжко без нього жити».
На святі діти виступали в чудових українських костюмах, декламували віршики про хліб, співали пісеньки та виконували таночки. Тішив очі святково прибраний зал. Усі, хто завітав на святковий захід, насолоджувалися яскравими виступами дітей. Такі заходи вкрай потрібні нашим дітям, адже виховують їх справжніми українцями.
В. Власюк, голова батьківського комітету старшої дошкільної групи НВО №2

Розміщенно в Без категорії