Веселковий «Квіткограй»

Найкраща пора у житті кожної людини – це дитинство. Щоб процес зростання і становлення особистості був легким та приємним в НВО№2 «Дошкільний заклад-початкова школа» було створено дитячу організацію «Квіткограй».
Метою створення організації було згуртування дитячого колективу та створення позитивного мікроклімату в закладі. Кожна дошкільна група та початкові класи мають свою назву та девіз. Планують виховну роботу та позакласні заходи відповідно до назви та мети свого загону.
23 жовтня в НВО№2 урочисто розпочала свою роботу дитяча організація «Квіткограй», на відкриття якої були запрошені вихованці закладу, вчителі, вихователі дошкільних груп, представники міського управління освіти та батьки. Учні 2 класу підготували театралізоване дійство, на якому разом шукали втрачені пелюстки квітки-семицвітки, які вкрали кіт Базиліо (Кирил Добровольський) та лисиця Аліса (Анна Філіпчук) з казки «Пригоди Буратіно». У пошуках пелюстки допомагали казкові герої: Ємеля (Олександр Красномовець), принцеса Несміяна (Дарія Ярмолюк), добрий лікар Айболить (Іван Медвідь), веселий Карлсон (Микола Онищук) та інші улюблені герої казок. Дівчинку, що зростила квітку-семицвітку, майстерно зіграла Анастасія Даскал. Допомагали їй у пошуках пелюсток кольорова веселка (Олександра Трончук) та веселий дощик (Микола Люцепернюк). Діти дошкільних груп та початкових класів, в образі квіток, повертали пелюстки-символи.
Вихованці НВО№2 за допомогою квітки-семицвітки створили квіткову веселку – символ дитячої організації «Квіткограй» та разом із гостями заспівали гімн закладу.

Н.Дем’янюк, голова
методичного об’єднання

Розміщенно в Без категорії