Музика – поезія душі

Учбовий рік розпочався не так давно, але Славутська ДШМ працює на повну силу. Щоб нашим учням було цікаво навчатись, викладачі разом з ними готують різні тематичні вечори, концерти, повчальні лекції. Ще не так давно у нашій школі пройшло свято «Першого дзвоника», де відбулась урочиста церемонія – «Посвята в першокласники», яку підготували Мілана Бондарук та Наталія Салогуб. Багато маленьких, талановитих, чудових дітей було прийнято до нашої музичної родини. А випускники вручали першокласникам анкети та значки, що символізують нашу школу.
А наші самі юні таланти, які займаються лише місяць – вже дарували присутнім свої музичні подарунки. Так зі своїми привітаннями виступали: підготовча група фольклорного гурту «Щедрик» (керівник Тетяна Маліновська) та підготовча група хореографічного класу (керівник Тетяна Чешева).
З давніх часів і до наших днів Музика посідала особливе місце в житті кожної людини. Своєю величчю і красою вона торкалась найтонших струн душі, зачаровувала, надихала, вселяла надію та дарувала сили для життя. Увібравши в себе найпрекрасніше – музика стала носієм світла, добра та гармонії.
Молоді фахівці Славутської ДШМ, а саме: Олександр Моісєєв, Наталія Ковба, Наталія Гайдейчук та Мілана Бондарук подарували всім бажаючим чудовий концерт під назвою «Музика – поезія душі».
Усі присутні мали змогу почути прекрасні твори Ф.Ліста, Е.Гріга, С.Рахманінова, А.Хачатуряна, М.Веббера, Р.Коччанте, О.Герасименко. Побачити віртуозність наших молодих, талановитих викладачів, які мовою звуків та інтонацій спробували передати слухачам всю емоційність змісту музики. Адже Музика – це мова душі.
Музика – це маленька криничка живої води. Не поспішайте її переступити. Зупиніться і вдивіться в глибочінь. Може побачите благородний лицарський образ свого предка, красу свого сучасника й духовну вроду нащадків.
І нехай музика завжди буде світлим вогником у Вашому серці!

Мілана Бондарук

Розміщенно в Без категорії