Наші юні рятувальники

30 жовтня на базі Славутської ДРПЧ №18 було проведено Регіональний збір-змагання юних рятувальників «Школа безпеки», в яких прийняли участь команди: м. Славути, м. Нетішина, Славутського р-ну та Полонського р-ну. Організаторами змагань виступив голова Хмельницького обласного Всеукраїнського громадського дитячого руху «Школа безпеки» та Славутський міський центр туризму і краєзнавства. Мета проведення змагань – виховання у дітей та молоді культури безпечної життєдіяльності, формування свідомого й відповідального ставлення до питань особистої та колективної безпеки, пропаганди здорового способу життя, сприяння патріотичному вихованню молоді та її фізичному розвитку і популяризації професії рятувальника.
Програма змагань включала рятування потерпілого з висотної будівлі, бойове розгортання та гасіння пожежі та аварійно-рятувальні роботи в зоні радіаційного забруднення. Високий кваліфікаційний рівень підготовки виявили команди: м. Славута, І- місце (тренер О.Лук’янчук ), Славутського р-ну, ІІ-місце (тренер С.Новіцький), Полонського р-ну, ІІІ-місце (тренер А.Рибачок), м. Нетішина, ІІІ-місце (тренер Ю.Білоус).
Головний суддя даних змагань, голова Хмельницького обласного Всеукраїнського громадського дитячого руху «Школа безпеки» Г.Вдовиченко відмітив високий рівень учасників. Слова подяки висловлюємо начальнику Славутського РСГУДСНС України в Хмельницький області, майору служби цивільного захисту А.Сампіру за надання можливості проведення такого заходу на території Славутської ДРПЧ №18 та забезпечення необхідним інвентарем і спорядженням, а також завідувачу навчально-консультаційним пунктом м. Славути В.Гуцалюку за допомогу у проведені збору-змагань.
Директор ЦТК О.Лук’янчук

Розміщенно в Без категорії