Вітали працівників найблагороднішої професії

Традиційно в першу неділю листопада держава і суспільство вітають людей, професійним обов’язком яких є захист прав і свобод соціально незахищених верств населення, щоденна турбота про пенсіонерів, ветеранів і інвалідів, дітей і молодь, вирішення питань зайнятості, оплати праці, призначення пенсій, державних компенсацій та інших соціальних виплат.
1 листопада у приміщенні міського управління праці та соціального захисту населення, де зібралися керівники та працівники всіх структур і організацій, які надають соціальні послуги населенню, відбулися урочисті заходи з нагоди відзначення Дня працівника соціальної сфери.
Вітаючи присутніх зі святом, міський голова відзначив, що це професійне свято по праву належить тим, хто виявляє милосердя, створює добро не тільки зі службового обов’язку, а й за покликом душі.
Василь Богданович побажав присутнім міцного здоров’я, добробуту, злагоди і домашнього затишку, звершення задумів, невтомного творчого пошуку та подальших успіхів у поліпшенні соціального захисту населення.
Із словами вдячності до працівників соціальних служб та найкращими побажаннями витримки, терпіння у їх нелегкій праці звернулися начальник управління праці та соціального захисту населення Петро Козелець, директор Комунальної установи «Центр соціального обслуговування населення» Микола Паламарчук та директор центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Олексій Заєць.
За сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий внесок у виконання завдань покладених на працівників соціальної сфери та з нагоди відзначення професійного свята – Дня працівника соціальної сфери грамотами виконавчого комітету Славутської міської ради, Хмельницької обласної державної адміністрації та обласної ради, а також цінними подарунками були нагороджені кращі працівники соціальної сфери.
Свої музичні вітання гостям дарували Надія Матвійчук та гурт «Веретенце». Це свято зібрало дружнє коло колег і партнерів та стало справжнім виявом людяності й доброти.
Прес-служба Славутського МВК

Розміщенно в Без категорії