А що Ви зробили, щоб Ваше помешкання не затопило повесні?

Працівники Славутського ЖКО продовжують самотужки відновлювати дренажну систему міста. Справа не з легких, адже загальна протяжність ливневих каналів міста сягає 9 896м. Мало того, що канали настільки захаращені побутовим сміттям, так ще й ситуація ускладнюється й тим, що більшість каналів самовільно забудовані деякими громадянами. Разом з тим, нагадуємо усім славутчанам, що очищення ливневих канав є чи не найголовнішим засобом у протидії підтопленням.
Повесні, коли люди скаржилися на підтоплення своїх помешкань із-за стрімкого підняття рівня ґрунтових вод, то водночас висловлювали готовність всіляко допомагати комунальникам у вирішенні цієї проблеми. А що маємо зараз? Працівники ЖКО уже другий місяць чистять ливневі канави міста, закликаючи славутчан приєднатися до цієї важливої справи. Скажемо, що люди не поспішають допомагати в очистці канав, які ж самі і закидають сміттям, гілками та зіллям з городів.
Минулого тижня ми були присутні при виконанні робіт на вулицях Ломоносова та Кн. Сангушків. Спілкуючись із жителькою вулиці Ломоносова Надією Панзигою стало відомо, що більшість людей цієї вулиці ставляться більш свідомо до існуючої проблеми. Щороку вони намагаються своїми силами чистити канал поруч їх будинків, проте найчастіше їх старання зводяться нанівець. Адже, на превеликий жаль, знаходяться недобросовісні люди, які знову закидають канали сміттям. До розпочатої роботи з відновлення дренажної системи міста громадянка ставиться позитивно та цілком підтримує.
Комунальникам доводиться працювати у вкрай складних умовах, адже є вулиці, куди навіть техніка заїхати не може і доводиться виконувати усі роботи вручну. При виконані робіт на вул. Ломоносова були змушені працювати ще й у страшному смороді, адже мешканці одного із приватних будинків вивели каналізаційні стоки у ливневий канал. На вулиці Князів Сангушків також виникли труднощі в очищені каналу між будинками 159 та 157. Тут його просто самовільно забудували, приєднавши до власного подвір’я. Через це працівники ЖКО довгий час не могли приступити до робіт та зустріли значний супротив від жителів цієї вулиці. Врешті-решт роботи минулого тижня були виконані.
Комунальники вже працювали на вулицях Кн. Сангушків, Д. Галицького, Набережній, Кобзарській, Острозькій, М. Островського, Пушкіна, О. Кошового, Першотравневій, Парковій, а також на провулках Залізничний та Новомісний. Проте, до завершення робіт ще далеко, а тому ще раз і ще раз звертаємося до славутчан з проханням сприяти у відновленні дренажної системи міста, зокрема: забезпечити доступ відповідних працівників та техніки до ливневих каналів, а також самим взяти активну участь у їх розчищенні.
Дорогі славучтани, робота комунальних служб міста буде дійсно ефективною лише за вашої підтримки та безпосередньої участі у вирішенні цього актуального для нашої громади питання.
Контактний телефон – 2-35-02.
Управління ЖКГ, енергозбереження та благоустрою

Розміщенно в Без категорії