Нам заповіли допомагати

30 жовтня 2013 року в приміщенні міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді з ініціативи міського голови Василя Сидора, ЦСССДМ, територіального центру, управління праці та соціального захисту проведено міську акцію «Допоможи ближньому». В ході акції було надано практичну допомогу для сімей котрі знаходяться в складних життєвих обставинах, а саме, наданням гуманітарної допомоги одягом та взуттям. Під час проведення акції біля 50-ти сімей отримали гуманітарну допомогу.
ЦСССДМ висловлює слова вдячності для громадян, які надавали гуманітарну допомогу, зокрема, Тетяні Петренко, Ользі Форсюк, Ларисі Потапчук, Ларисі Петренко, Володимиру Кошовому, Олені Кравчук, Юлії Аринковій – приватним підприємцям, Віктору Калашнікову, голові міської Чорнобильської спілки «Інвалідів Чорнобиля». Сподіваємося і в подальшому на порозуміння в цій благородній справі.
Станом на сьогоднішній день в ЦСССДМ працює 6 фахівців із соціальної роботи та 3 головних спеціалісти. Кожен фахівець із соціальної роботи закріплений за відповідною дільницею. Всі фахівці пройшли навчання за спеціальною програмою навчання і продовжують підвищувати свій професійний рівень, набувати знань та навичок щодо форм та методів взаємодії із громадськістю та суб’єктами соціальної роботи.
Протягом 10-ти місяців 2013 року центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді особлива увага приділялась соціальній роботі з сім’ями, які опинились в складних життєвих обставинах.
На території міста протягом 10 місяців 2013 року перебувало на обліку 349 сімей, які з різних причин опинились в складних життєвих ситуаціях і в яких виховується 705 дітей. Із них 99 сімей, в яких виховується 219 дітей, перебували під соціальним супроводом. У ході здійснення соціального супроводу, частині цих сімей було надано 6447 соціальних послуг. З них 22 сім’ї, в яких виховується 65 дітей, мають проблеми з вживанням алкоголю, 19 сімей – багатодітні, 7 – сім’ї опікунів. Загальна кількість отримувачів послуг за карткою – 424, наданих індивідуальних послуг 7317. З них: 124 налагоджені соціальні стосунки, 15 залучено до реабілітаційних проблем, 14 залучено до лікування. 305 сімей отримували гуманітарну допомогу у вигляді одягу, взуття, 67 дітям-інвалідам надана допомога медичними засобами.
Протягом 10-ти місяців 2013 року спеціалістами і фахівцями центру здійснено 242 соціальних інспектувань сімей, яким надавалися індивідуальні консультації з питань планування сімейного бюджету, збереження здоров’я, в тому числі від інфекційних захворювань, профілактики негативних явищ, особливо вживання алкоголю, доглядом за дітьми, одержанні різного роду документів та довідок.
Напередодні свята працівників соціальної сфери хотів би привітати своїх колег по роботі із професійним святом. Бажаю Вам і Вашим родинам подальших успіхів у праці, вдалих починань, міцного здоров’я, добра, впевненості у майбутньому, здійснення мрій та задумів.
Олексій Заєць,
директор ЦСССДМ

Розміщенно в Без категорії