Турнір з техніки пішохідного туризму в пам’ять Володимира Ущаповського

22 жовтня Славутським міським центром туризму і краєзнавства для школярів міста був про¬ведений Турнір з техніки пішохідного туризму в пам’ять Володимира Володимировича Ущаповського. Учасниками турніру також було вшановано пам’ять усіх людей, які займалися і розвивали туризм в місті.
Володимир Володимирович Ущаповський – знана в місті людина. Він працював вчителем географії та малювання в НВК «ЗОШ, гімназія» № 5 та ЗОШ №1, керівником гуртка «Юний турист» Центру туризму і краєзнавства. Захоплювався художньою фотографією, а ще – туризмом. Декілька разів на рік зі своїми дітьми або з учнями шкіл, де працював, ходив у пішохідні, лижні, велосипедні походи по Карпатах, Криму, Малому Поліссю. Неодноразово брав участь в обласних туристичних змаганнях серед працівників освіти в складі збірної команди вчителів нашого міста.
Ініціаторами проведення щорічного Турніру в пам’ять В. Ущаповського виступили рідні та друзі Володимира Володимировича, центр туризму та краєзнавства, де він працював.
У змаганнях взяли участь команди всіх загальноосвітніх шкіл міста. До складу команди обов’язково входив один вчитель, який долав всю дистанцію разом з учнями.
До програми змагань входили наступні етапи:
1- «Командна смуга перешкод» (дистанція ІІ-го класу складності, яка включала етапи: крутопохила переправа в гору, навісна переправа довжиною 17 метрів над трьохметровою прірвою, спуск по вертикальних перилах, вертикальний траверс який необхідно було самому натягнути, десантна переправа),
2- «Конкурсна програма»: в’язання вузлів серед дівчат та одягання страхувальної системи.
Високий рівень підготовки на дистанції «Командна смуга перешкод» показали НВК «ЗОШ, гімназія» (тренер О.Лук’янчук) – І місце, ЗОШ № 6 (тренер К.Вакульчук) – ІІ місце та НВК «СЗОШ, ліцей «Успіх» (тренер Т.Михальчишин) – ІІІ місце. Переможці турніру отримали іменний перехідний кубок призери нагородженні іменними медалями та грамотами.
В конкурсі «В’язання вузлів» кращими були учні ЗОШ №6, НВК «ЗОШ, гімназія» та ЗОШ № 1.
У конкурсі «Одягання страхувальної системи» призові місця отримали юні туристи НВК «ЗОШ, гімназія», ЗОШ №6 та НВК «ЗОШ, гімназія» № 5.
Привітав юних спортсменів міський голова Василь Сидор, який побажав нашим туристам подальших успіхів та радості перемог!

Головний суддя змагань Кирил Чаюн, суддя І юнацької категорії,
Славутський центр туризму та краєзнавства

Розміщенно в Без категорії