Великий футбол серед юних спортсменів

24 жовтня завершився відкритий Чемпіонат міста з футболу серед юнаків 1997-1999 років народження. Стартували змагання 10 жовтня. Два тижні на футбольному полі Славутської ДЮСШ точилася справжня чоловіча боротьба серед 9 футбольних команд.
Чемпіонат проходив за коловою системою в групах. Коли на початку змагань фахівці спробували зробити прогноз,- дві команди були названі фаворитами: ЗОШ №6, НВК «СШ, ліцей «Успіх». В підсумку прогноз був вірним. Але це не означає, що інші команди пасли задніх. Аутсайдери відбирали очки у лідерів, дуже часто показуючи видовищну гру. Вже після чотирьох ігор глядачі зрозуміли, хто на що здатен,- вболіваючи палко за команди.
В підсумку до півфіналу з групи А вийшли ЗОШ №1 та ЗОШ №7, з групи В – ЗОШ №6, НВК «СШ, ліцей «Успіх». В першому півфіналі перемогу здобула команда НВК «СШ, ліцей «Успіх», в іншому – ЗОШ №6, які вийшли до фіналу Чемпіонату. Хоча на груповій стадії перемогу святкувала команда ЗОШ №6, в фіналі стало зрозуміло «Успіх» так просто перемогу не віддасть. Ініціатива переходила то до однієї, то до іншої команди, а в підсумку бойова нічия. В серії післяматчевих пенальті фортуна була на боці НВК «СШ, ліцей «Успіх». В боротьбі за 3-4 місця перемогу здобула команда ЗОШ №1.
В суперфіналі Обласний ліцей повністю переграв НВК «СШ, ліцей «Успіх», не лишивши шансів на перемогу. Фінальний свисток зафіксував перемогу команди Обласного ліцею з рахунком 3:0. Міський голова Василь Сидор нагородив переможців Чемпіонату міста з футболу серед юнаків 1997-1999 років народження м’ячами, а кращих гравців-пам’ятними статуетками. Кращим гравцем визнано Назара Кравчука НВК «СШ, ліцей «Успіх», голкіпером – Владислава Годованюка НВК «СШ, ліцей «Успіх», захисником – Дмитра Кравчука ЗОШ №6 .
Олександр Косюк, начальник відділу молоді та спорту

Розміщенно в Без категорії