Із сесійної зали

25 жовтня відбулося пленарне засідання 34 сесії Славутської міської ради. Розпочалося засідання з розгляду блоку бюджетних питань, по якому доповів перший заступник міського голови Сергій Микульський.
До загального фонду бюджету за 9 місяців надійшло 29113577 грн. власних надходжень, планові призначення з початку року виконані на 93,8 %, порівняно з аналогічним періодом минулого року надходження зросли на 2697201 грн. або на 11,02 %.
Податок на доходи фізичних осіб є основним джерелом формування доходної частини місцевого бюджету. В бюджет міста поступило 22726673 грн. податку на доходи фізичних осіб, виконання складає 88,4 відсотка.
До спеціального фонду бюджету міста надійшло 4929124 грн. доходів без трансфертів.
За підсумками 9 місяців 2013 року видаткова частина бюджету міста по загальному фонду виконана в сумі 73576471 грн. або на 71,4% до уточненого плану на 2013 рік. Виконання видатків по спеціальному фонду бюджету становить 7583294грн. або 40,2% до річного показника уточненого плану.
Міський голова акцентував увагу на одній із актуальних проблем сьогодення:
– Ще з липня по казначейству зареєстрована кредиторська заборгованість 1 млн. 900 тис.грн. Така ситуація не лише у нас, а по всій Україні. І вона, на превеликий жаль, не міняється. Вже йде до завершення рік. З виконання робіт на деяких об’єктах у нас виникає затримка коштів: по мікрорайону «Сонячний», по вул. Коцюбинського. На реконструкцію мікрорайону «Сонячний» із 700 тис. грн. авансу пройшло лише 250 тис. грн. Для того, щоб закупити матеріали потрібно 1 млн. грн. Ось такі маємо проблеми. Є пропозиція рекомендувати розпорядникам бюджетних коштів відповідно вжити заходів по своєчасному розрахунку. В разі не вирішення цього питання потрібно готувати позови до суду.
Стосовно пам’ятника Т.Шевченку (це питання вже піднімалося громадянами в пресі). Ми провели уже 7 тендерів по його закупці і виготовленню, проте виконавця робіт так і не знайшлося, – додатково зауважив міський голова. – Шукаючи виконавців, особисто я був неодноразово у Києві на заводі «Ленінська кузня», а також у Львові. Зараз відпрацьовуємо це питання ще з одним творчо-виробничим комбінатом. Ескіз пам’ятника уже виготовлений та знаходиться в майстерні народного художника України Б.Мазура. Виготовляти пам’ятник з тих матеріалів, з яких було зроблено монумент у Хмельницькому не хочеться, враховуючи зауваження, які виникли по утриманню та експлуатації. Вони себе не оправдовують, так як потребують значних коштів на утримання. Дуже сподіваюсь, що нам все-таки вдасться довести це питання до логічного кінця.
На сесії заслухали інформацію начальника управління культури виконавчого комітету Славутської міської ради Сергія Сакалюка про новозатверджувану Програму розвитку культури та мистецтва в м. Славута на 2014-2016 роки. Реалізація цієї програми дасть змогу якісно поліпшити культурно-мистецьке обслуговування населення міста, створить умови для задоволення зростаючих духовних потреб, розвитку і підтримки талановитої молоді, широкого залучення дітей та підлітків до культурних надбань.
З метою більш ефективного використання приміщень закладів культури, депутати прийняли рішення передати частину приміщень кінотеатру ім. Т.Шевченка міській Дитячій школі мистецтв.
Про використання прапора Європейського Союзу в місті Славута поінформував присутніх радник-консультант міського голови Роман Бачинський. З метою забезпечення підтримки населенням України євроінтеграційного курсу як одного з пріоритетів внутрішньої і зовнішньої політики України, депутати міськради вирішили запровадити практику використання прапору Європейського Союзу під час державних свят та проведення урочистих заходів на території міста Славута.
В ході сесійного засідання було розглянуто ряд інших питань, а саме: про вступ до Асоціації органів місцевого самоврядування «Шлях Гедиміновичів»; про затвердження Статуту дитячо – юнацької спортивної школи м.Славута у новій редакції; про створення міської протиепізоотичної комісії; про звернення депутатів щодо підписання Угоди про асоціацію з ЄС та ін. Із усіма рішеннями ви можете ознайомитись на офіційному веб-сайті міста – www.slavuta-mvk.gov.ua.

Прес-служба
Славутського МВК

Розміщенно в Без категорії