Спартакіада школярів з легкої атлетики

Третій етап Спартакіади школярів Хмельницької області у новому навчальному році розпочався із змагань з легкої атлетики в м. Камянець-Подільський, в яких взяли участь19 команд області.
Збірна команда міста Славута була представлена учнями ЗОШ № 1, НВК «ЗОШ, гімназія» № 5, НВК «СШ, ліцей «Успіх» та обласного спеціалізованого ліцею-інтернату поглибленої підготовки в галузі освіти.
Легкоатлети Славути на рівні Всеукраїнських та обласних змагань завжди досягають вагомих здобутків. Не виключенням стали змагання з легкої атлетики в новому сезоні.
В.Мгалоблішвілі відзначилася на дистанції 800 метрів, посівши І місце, А. Жидкова була другою. Дівчата в складі: В.Мгалоблішвілі (НВК «ЗОШ, гімназія» № 5), А. Жидкової, К.Лещук, Б.Войтюк (ЗОШ № 1) другий рік поспіль стають чемпіонками області з естафетного бігу 400 метрів серед дівчат. Серед юнаків відзначився Б.Новак (обласний ліцей-інтернат), ставши бронзовим призером на дистанції 200 метрів. Від старта до старта покращують свої результати Д.Іванчук, Я.Калюжний, Я.Новіцький, Д.Поліщук. За підсумками змагань команда м. Славута серед міст області посіла – ІІІ місце.
Славутчина пишається своїми спортсменами, котрі прославляють своє місто, роблять значний внесок у розвиток фізичної культури та спорту не лише області, а й України.