Перемоги славутських туристів

З 27 вересня по 17 жовтня на базі Міжнародного дитячого центру «Артек» проводився Всеукраїнський зліт юних рятувальників. Хмельниччину представляли гуртківці Славутського міського центру туризму і краєзнавства – переможці обласних та учасники Міжнародних змагань «Школа безпеки», які проходили в липні в Харківській області (тренер О.Лук’янчук).
Крім захоплюючих екскурсій, спілкування та розваг, програмою передбачалось проведення змагань з багатоборства юних рятувальників та польових навчань з проведення пошуково-рятувальних робіт в умовах надзвичайних ситуацій.
У ході змагань наші рятувальники демонстрували здатність до рятувальних дій із застосуванням альпіністського та спеціального рятувального спорядження; уміння проводити пошуково-рятувальні роботи у гірській місцевості та на воді; виконували спеціальні завдання з пошуку постраждалих, надання їм першої невідкладної медичної допомоги та транспортування постраждалих; відпрацьовували спеціальні вправи з радіаційно-хімічного захисту; пожежно-рятувальних та інженерних робіт в умовах задимлення, високих температур і висоти з використанням засобів індивідуального захисту та пожежних аварійно-рятувальних пристроїв.
Приємно відзначити, що юні славутчани в черговий раз підтвердили рівень своїх знань з питань практичної підготовки до дій в надзвичайних ситуаціях. Так, Юлія Данішевська, учениця 9 класу ЗОШ І-ІІІст. № 6, виборола ІІ місце серед дівчат в змаганнях «Аварійно-рятувальні роботи в зоні техногенної аварії» на дистанції «Аварійно-рятувальні роботи в зоні пожежі».
А.Слівіна, інструктор по туризму Центру туризму і краєзнавства

Розміщенно в Без категорії