Ми роду козацького діти, землі української цвіт!

Нещодавно в дошкільному навчальному закладі №2 «Подоляночка» відбулося чудове святкове дійство «Посвята в козачата». Вихователями та маленькими вихованцями садочку були підготовлена цікава програма, насичена творчими виступами, спортивними змаганнями та конкурсами.
Діти залюбки співали патріотичні пісні про славні подвиги козаків та виконували козацький танок. Команди маленьких козачат змагалися у спритності, кмітливості і витривалості – переносили дрова до хати, зерно в мішках та збирали овочі з городу на борщ. Маленьких славутчан підтримували оплесками батьки та гості заходу. Як результат – перемогла дружба, адже усі із завданнями впоралися на «відмінно».
Досить серйозно поставилися діти до прийняття присяги. Причин може бути декілька: святковий одяг та декорації в залі, присутність батьків та гостей. Юні козачата давали «дорослі» обіцянки, серед яких – робити все, що в їх силах, щоб бути вірними Богові й Україні; виховувати себе шляхетними, мужніми, готовими до будь-яких випробувань; бути сміливими, сумлінними, доброзичливими, порядними; ввічливо, з повагою ставитися до старших себе та бути вірними нащадками світозорих предків.
Міський голова Василь Сидор подякував батькам, працівникам дошкільного закладу за належне виховання, а маленьким козачатам побажав любити свій рідний край, поважати українські звичаї та традиції. Василь Богданович вручив хлоп’ятам посвідчення українського козака, нагрудні значки та усім солодкі подарунки.
Дошкільний вік – яскрава, неповторна сторінка в житті кожної людини. Саме в цей період починається процес соціалізації, встановлюється зв’язок дитини зі світом людей, природи, предметним світом, відбувається залучення до культури, до загальнолюдських цінностей, закладаються основи здоров’я. Впевнені, що завдяки традиції проведення таких патріотичних заходів діти стають духовно та емоційно збагаченими, а отже, головна мета проведення свята – розвиток національно-патріотичного духу була досягнута. Позитивним емоціям дошкільнят не було меж!
Прес-служба Славутського МВК

Розміщенно в Без категорії