Свято творчості, таланту та натхнення

9-11 жовтня у м. Сімферополь відкрились двері Центру дитячої та юнацької творчості для учасників Всеукраїнського конкурсу із декоративно-ужиткового мистецтва «Фарби осені» за напрямом «фітодизайн».
Серед журі конкурсу були професіонали у справі флористики: майстри-флористи, аранжувальники міроприємств, керівники флористичних студій.
Хмельницьку область представляла команда з м.Славути Будинку дитячої творчості у складі керівника гуртка Олени Онопрійчук та двох її вихованок – Валентини Козел та Анастасії Кравчук.
Конкурс тривав три дні, протягом яких учасники пройшли чотири тури:
1-й – виготовлення фіранки з рослинних матеріалів. Роботу діти виконували самостійно з привезених із собою матеріалів.
2-й – виготовлення інтер’єрної композиції у вільному стилі на тему «Кримський ноктюрн».
3-ій – конкурс-сюрприз: плетення вінка з матеріалів організатора.
4-й – презентація власної роботи.
Тим часом, коли конкурсанти виконували завдання, керівники команд, яких налічувалося 13, брали участь у майстер-класах по роботі з природними матеріалами: виготовлення комерційного букету, осінньої гірлянди з листя, композицій різного декору з підручних матеріалів.
Щоб дати змогу дітям відпочити та познайомити з Кримом, було проведено екскурсії по вечірньому Сімферополі та Ялті. Команди спробували себе в різних видах декоративно-прикладного мистецтва в Ялтинському Центрі дитячої та юнацької творчості. На вибір вихованці відвідали майстер-класи з ткання, батику та малюнку акриловими фарбами.
Гідно виглядала робота команди із Славути поряд з іншими роботами вихованців. Діти справились з усіма завданнями, хоча судді віднеслись до оцінювання з усією відповідальністю, вимоги до робіт були високі. Робота славутської команди відзначена номінацією «За витонченість та вишуканість композиції».
Після вручення дипломів та нагород, діти з піднесеним настроєм повертались додому тому, що відчули високий рівень конкурсу, познайомились з новими друзями, набули нових вмінь та знань на майстер-класах.

Олена Онопрійчук,
керівник гуртка БДТ

Розміщенно в Без категорії