Цікаво знати

Згідно рішення виконавчого комітету Славутської міської ради від 18.10.2013р. №360 «Про встановлення системи відеоспостереження на автобусах загального користування в місті Славута» приватним автоперевізникам міста рекомендовано до 01.01.2014 року встановити на кожному автобусі по 1-2 (в залежності від моделі) відеореєстратора.
Необхідність прийняття даного рішення викликана потребою більш оперативного реагування як міської влади, так і власників автотранспортних засобів на скарги пасажирів щодо випадків недотримання окремими водіями графіку та правил дорожнього руху, відмови у пільговому проїзді тощо.
В цілому ж, дане рішення дасть можливість всім зацікавленим особам підвищити якість надання послуг пасажирських автоперевезень та безпеку дорожнього руху в місті.
Обов’язковою умовою в такому разі повинно бути розміщення в автобусі таблички-сповіщення про те, що в цьому транспортному засобі ведеться відео й аудіофіксація. Така система контролю дисциплінуватиме як водіїв так і пасажирів, а також стане певною перепоною для виникнення між ними конфліктів.
Якщо ж конфлікту не уникнути, запис із відеореєстратора буде доказом чи спростуванням інформації про неправильні дії тої чи іншої сторони сутички.
Головний спеціаліст відділу
споживчого ринку та сфери послуг І. Піголь

Розміщенно в Без категорії