З добром до людей

«Подоляночка» – тут працюють творчі педагоги, турботливий технічний персонал, які щоденно дбають про наших дітей.
Щоранку, поспішаючи з донечкою до дитячого садка, зустрічаємо заклопотаного чоловіка, який завжди у пошуках чогось нового та цікавого. Мудрий, добрий, трудолюбивий працівник, який іде з добром до людей. І то – не на словах, а на ділі, бо не байдужий до оточуючих. В цьому я переконалася, коли була обрана головою батьківського комітету закладу.
Співпрацюючи з ним уже три роки дізналася, що він має 34 роки трудового стажу. Із них 11років працює завгоспом у ДНЗ №2 «Подоляночка». На батьківських зборах, під час ремонтних робіт, під час місячників, Днів довкілл та різних спільних робіт ми, батьки, бачимо, що працюємо разом з чоловіком-лідером, який вміє приймати рішення і бути відповідальним за наслідки. Він розуміє погляди і думки інших людей та вміє бути гнучким, вдало справляється із будь-якими проблемами.
Коли він бачить ситуацію, яка потребує вирішення, він знає чітко, що повинен робити. Нам подобається, що він уміло та швидко вирішує буденні проблеми закладу. Він відповідальний завгосп, з вуст якого часто чути: «Я все вирішу сам», «Я це зможу зробити сам». Якщо в чомусь не впевнений, не соромиться спитати поради у нас та керівництва. Потім ситуацію обдумує, аналізує і в результаті наш садок має високі досягнення, чим і пишаємося.
Так, сьогодні Віктор Павлович власноруч зробив капітальний ремонт пральні: положив плитку, виконав різні ремонтні роботи. Розуміється в електриці, справний сантехнік. Управляючи станком, його руки творять дива. Зранку він – будівельник; потім – еколог, зосереджено рахує дерева, кущі, милується квітами; а ось одягає окуляри бере до рук ручку – і вже справжній документознавець; а до вечора може бути сантехнік, слюсар, майстер – всі ці професії об’єднує одне слово «завгосп»- це справжній хазяїн своєї господи.
Зайшовши до нашого закладу, дитяче око ваблять силуети казкових героїв, які чекають на малюків на кожному ігровому майданчику. Щоденно дбає про затишок та комфорт у приміщенні. Систематично слідкує за станом споруд на дитячих ігрових майданчиках. Результати бачать усі, хто хоч раз побував у «Подоляночці».
Мудре, хоч не рідко суворе його слово, уміння заохотити до праці, його висока результативність – все це зацікавлює не лише дорослих, але й наших дітей. Згадую, як мій маленький Валентин щебетав, тиснувся біля нього, щоб поспілкуватися, подивитися в його добрі очі, почути цікаві оповідки, яких він знає так багато. Не раз можна побачити, що він ласкаво, як дідусь, гладить того чи іншого по голівці і щось запитує, і враз наші діти стають лагіднішими та зосередженішими.

Світлана Панова,
голова батьківського комітету
ДНЗ №2 «Подоляночка»

Розміщено:
Редакція «Вісті громади».
+380384272241 visti_sl@ukr.net

Розміщенно в Без категорії